Zayıflamanın Yolları

1-) Egzersize daha çok zaman ayırın. Toplam her gün en azından 60 dakika egzersiz ve enerjik aktiviteler yapmayı hedefleyin.

2-) Kendinizi çok fazla aç bırakmayın, tuzdan ve şekerden uzak durun. Hergün düzenli olarak nar suyu için bel bölgesindeki yağları eritiyor deneyin ve görün :)

3-)  Diyete sabahın köründe 1 bardak ılık ballı ve limonlu su içerek başlıyoruz. ( Ilık suyun içine yarım tatlı kaşığı bal, 10 damla limon konacak). Sabah erken kalkmak, metabolizmayı hızlandırmak açısından önemlidir.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


4-)Yeterli miktarda sıvı alın. Gün içerisinde bol bol su için. Kilo verme yolundan kendinize öncelikle hedefler belirleyin ve bunları gerçekleştirmek için çaba gösterin. Hedeflediğiniz kiloya ulaştığınızda nasıl görüneceğinizi hayal edin bunu kendiniz için yapıcaksınız.

5-) Yeşil çay gibi içeceklere ağırlık vermeniz metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olur. Özellikle yeşil çay en güçlü metabolizma hızlandırıcılarından birisidir. Vücuttaki kaloriyi yakmanızı kolaylaştırarak hızlı kilo vermenize yardımcı olur.

6-)Çikolata , şeker , tuz , yağlı yiyecekler , hamburger , hamur işlerinden uzak durun. Ama hiç yemiceksiniz diye bişey yok haftada sadece 1 kez kendinize ödül verirmiş gibi yiyin sınırlı bir şekilde.

7-) Abur cubur yemeyi unutun. 1 adet kabuklu yeşil elma, 1 adet sert şeftali’den yiyin bol bol.

8-)Kolalı, şekerli içecekler,Kızartma Hayvansal katı yağlar (tereyağı, kaymak, yağlı şarküteriler, yumurtanın sarısı, yağlı süt ürünleri, yağlı etler, tavuk – balık derisi, tam yağlı süt)Alkol (özellikle bira ) Beyaz un ,Beyaz şeker ,Doğum kontrol hapları ,Aşırı gündüz uykusu ,Çikolata , Yağlı çerezler ,Cips bunların hepsi yasak eğer gerçekten zayıflamak istiyorsanız…
10-) EĞER BUNLARIN HEPSİNİ YAPARSANIZ 15-20  GÜN İÇİNDE BELİRTİLER BAŞLICAK BUNU KENDİNİZ İÇİN YAPIYORSUNUZ UNUTMAYIN…Sponsorlu Bağlantılar

"Zayıflamanın Yolları" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , ,