Zayıflama ilaçlarının Zararları Nelerdir

, zayıflama ilaçlarındaki tehlikeler, zayıflama ilaçlarının neden olduğu rahatsızlıklar? Hızlı ve zahmetsiz bir şekilde zayıflamak isteyen pek çok kişi bu tür ilaçlara başvurmaktadır. Özellikle tamamen doğal olduğunu söyleyerek iyi bir şekilde reklamı yapılan bu ilaçlar internet başta olmak üzere pek çok yerde satılmaktadır. Doktor tavsiyesi olmadan satılan bu ilaçlar bilinçsiz tüketiminin yol açtığı pek çok rahatsızlık bulunmaktadır. İşte zayıflama ilaçlarındaki tehlikeler.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Zayıflamak için kullanılan ilaçların bazıları, kalp ritim problemlerini tetikleyici etkiye sahiptir. Bu nedenle uzman doktor gözetiminde kullanılmaları gerekir. İdrar söktürücü ilaçlar ile kilo vermeye çalışıldığında da kalpte ritim bozuklukları ortaya çıkabilir.

Doğru Beslenme Önemli

Bütün bu olumsuz etkilerden korunmak için şok diyetler tercih edilmemeli, uzun vadede ve kontrollü olarak düzenli kilo kayıpları hedeflenmelidir. Diyet programı, bir beslenme ve diyet uzmanı ile birlikte düzenlenmeli; uygun bir egzersiz programı desteği ile kilo kaybının kalıcı olması sağlanmalıdır.Sponsorlu Bağlantılar

"Zayıflama ilaçlarının Zararları Nelerdir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:,