Youtube ile Nasıl Para Kazanılır

video upload sitesi geçtiğimiz günlerde videoların üzerinde reklam çıkartarak kullanıcılara para kazandırtmaya başladı. Özellikle popüler videolar üzerinde çıkan reklamlar yükleyicilerine iyi kazançlar sağlamaktadır. Eğer sizde video yüklüyorsanız artık para kazanmaya başlayabilirsiniz. kullanıcıları video gösterimleri üzerinden para kazanabilecekler. ortaklık programı adını verdiği bu sistem tarafından duyuruldu.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


tarafından verilen bilgilerde şuna değinildi: “Bir videonun, para kazanmak elverişli olduğunu belirlemek için videonun gerçekliği, izlenme sayısı ve ’un kullanım şartlarına uygunluğunu göz önünde bulunduracağız.” Youtbe telif hakkı içeren görüntüler konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Yotube video yüklediğinizde otomatik olarak yüklediğiniz videonun içeriği telif hakkı içeren videolarla karşılaştırma yapıyor ve ya video siliniyor yada blok yediğinden aramalardan çıkartılıyor. Yotube vide yüklemek ve para kazanmak istiyorsanız bu konuda hassasiyet göstermelisiniz.

Youtube ülkemizde en çok ziyaret edilen web sitelerin başında geliyor. Bu yüzden yüklediğiniz videoların türü de oldukça önemli özellikle eğlence, şaka ve gündemdeki videolar başı çekiyor.

Eğer, yüklediğiniz video gelir getirebilecek düzeydeyse, videoyu siteye yükleyen kullanıcıya bu durumu bildiren bir e-mail gönderiliyor ve Youtube’de ki videonuzun yanına ‘Getiri Paylaşımını Aktive Et’ linki çıkıyor. Böylece kullanıcı bu özelliği aktif hale getirdiğinde para kazanmaya başlıyor.Sponsorlu Bağlantılar

"Youtube ile Nasıl Para Kazanılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,