Yanlışlıkla Silinen Dosyaları Kurtarma

Artık günümüzde Bilgisayar, Cep telefonu, Flash bellek, Fotoğraf makinesi, Mp3 çalar ve daha bir çok elektronik cihazın hafızası bulunmakta etrafımızı bu derece sarmış olan elektronik cihazların zaman zaman dosyaları silinir ve bazende istemeden de olsa format atarız peki silinen dosyalarınızı nasıl kurtaracaksınız işte bazı ücretsiz programlar…
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarmanın en kolay yolu hafıza kartı veya hard diskinizin üzerine hiçbir yükleme veya kopyalama yapmadan bu programları kullanmanız. Kopyalama yaptığınız takdirde dosyalarınıza bir daha ulaşamayabilirsiniz.

PC Inspector File Recovery Kullanışlı ve alanında popüler bir dosya kurtarma programı olan PC Inspector File Recovery, silinen dosyaları tekrar kullanılabilir duruma getirir. Fat 12/16/32 ve NTFS dosya sistemlerini de destekleyen program BMP, CDR, DOC, DXF, DBF, XLS, EXE, GIF gibi birçok dosya formatını da desteklemektedir.

indir: PC Inspector File Recovery

Recuva Ücretsiz bir dosya kurtarma programı olan Recuva, flash disk’lerdeki, kameralardaki, iPod’lardaki ve sabit disklerdeki silinen verileri kurtarabiliyor. Oldukça kullanışlı bir arabirime sahip olan program, hem amatör hem de profesyonel kullanıcılara yönelik olarak tasarlandı.

indir: Recuva

Pandora Recovery Fat 16/32/NTFS gibi formatları destekleyen Pandora Recovery ile silinen resim ve fotoğraflarınızı (BMP, JPEG formatındaki dosyaları) kurtarabilirsiniz. Programın tarama özelliğini kullanarak silinen dosyalarını tespit edebilir ve kurtarma işlemine geçebilirsiniz.

indir: Pandora Recovery

Digital PhotoRescue Pro Digital PhotoREscue Pro CD/DVD, sabit disk ve mobil cihazlar gibi farklı cihazlardan kayıp dosyaları bulmanıza imkan veriyor

indir: Digital PhotoRescue ProSponsorlu Bağlantılar

"Yanlışlıkla Silinen Dosyaları Kurtarma" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , ,