Yağlı Saçlara Nasıl Bakım Yapılır

Yağlı saçlara bakmak için kendinize özgü çözümler üretmelisiniz. Saçlarınızın çokça yağlı olup olmadığını doğru bir şekilde analiz etmelisiniz. Çünkü saçınızın normal şartlarda belli bir yağ oranında olması gerekiyor. Eğer saçlarınızın çok yağlı olduğuna karar verdiyseniz bazı tavsiyelerde bulunacağız. Saçlarınızın yağlanmasından şikayetçiyseniz bu durumdan kurtulabilecek ve çok daha iyi saçlara sahip olacaksınız. Saçlarınızın yağ oranı yüksek ise saçlarınızı sıcak su yerine ılık su ile yıkamalısınız. Şampuan yerine sabun kullanmalı ve bolca durula malısınız.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Yağlı saçlarınızdan kurtulmak için saç diplerinize masaj yaparak saçlarınızı yıkamanız gerekiyor. Saçlar için üretilen nemlendirici ve saç kremi kullanmamaya çalışınız. Saçlarınızı kuruturken fön makinesi kullanmayınız. Saçınızı havlu ile kuruladıktan sonra kendi haline bırakınız ve bu şekilde kurumuşuna bekleyiniz.

Saçlarınızı yıkadığınızda saçlarınızı elma sirkesi ile durulayabilirsiniz. Saçınızdaki yağ dengesini düzeni sağlar. Yağlı yapıdaki saçlarınızı çok fazla taramamaya özen gösteriniz. Çünkü saçınızdaki yağın tüm saça yayılmasına neden olur.Sponsorlu Bağlantılar

"Yağlı Saçlara Nasıl Bakım Yapılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, ,