Yağ Yakan İçecekler

Kilo problemi yaşayanlar ve formunu korumak isteyenler için yağlarınızın erimesini hızlandıracak içecekleri sunacağız. Özellikle yaz aylarının yaklaşması ile fazla kiloları atma iyi bir vücuda kavuşma isteği oluşur. Metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olacak olan bu içecekler sayesinde yemek yerken çekinmeyeceksiniz. Sağlık problemleriniz varsa özellikle böbrek sorunu olanlar doktoruna başvurmadan bu tip diyetlere başvurmamalıdır. Sağlık problemi yaşamayan bireyler günlük sıvı alımını artırarak metabolizmanızı hızlandıracak ve yağlarınızı yakacaksınız.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Su: Su metabolizmayı hızlandıran ve vücudunuz için hayati önem taşıyan en önemli sıvıdır. Günde 8 – 10 bardak suyla ekstra 250 – 500 kalori harcayabilirsiniz.

Sebze Suyu: Yemeklerden önce bir bardak sebze suyu içerek yemek sırasında yediğiniz her besinden 135 kalori yakabilirsiniz. Zar gibi midenizi yağ yapan yiyeceklere karşı korur.

Yağsız Süt: Süt içerisinde bol miktarda kalsiyum vardır. Kalsiyum ile yağlarınızı eritebilirsiniz. Günde en fazla 3 bardak yağsız süt içebilirsiniz. Özellikle spor yapmadan önce içerseniz 50 kalori yakabilirsiniz.

Peynir ve Yoğurt Suyu: Peynir ve yoğurt suları açlık ve iştah güdülerini tetiklerken hormonları keserek tokluk hissine yardımcı olur. Bu sularda büyük oranda kalsiyum vardır.

Hindistan Cevizi Suyu: Hindistan cevizi, diğer meyve sularına oranla daha sağlıklı ve yağların hızla yakılmasına yardımcı olur. .

Yeşil Çay: Her gün içeceğiniz 3-5 bardak yeşil çayla yağlarınızı yaklaşık yüzde 40 oranında daha hızlı yakabilirsiniz. Burada en çok yapılan yanlış ise çayınızın içerisine şeker veya herhangi bir tatlandırıcı atmamalısınız.Sponsorlu Bağlantılar

"Yağ Yakan İçecekler" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,