Work and Travel Nedir Nasıl Yapılır

programı ABD kontrolünde yapılan, bu üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca Amerika’da çalışıp İngilizcelerini geliştirme imkanları buldukları, dünyayı ve farklı kültürleri tanımalarını sağlayan bir öğrenci kültürel değişim programıdır. ile yaz tatilinde ABD’de çalışarak para biriktirebilir İngilizcenizi geliştirebilir ucuz elektronik ürünler satın alabilir ve farklı bir ülke gezmiş olursunuz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


ile ayda ortalama 900 ile 1500 USD arası kazanabilirsiniz. böylece kazandığınız para ile ettiğiniz masrafları çıkartmış olursunuz ve ekstradan para kazanmış olursunuz. Peki bu para ile ne yapmalısınız. ana paranızı kazandıktan sonra ucuz elektronik malzemeler alabilirsiniz. laptop, İphone, ipad, mp3 çalar ve bir profesyonel dijital fotoğraf makinesi ile geri dönebilirsiniz. Gerek Amerikan kültürü gerekse diğer ülkelerden gelen Kültürel Değişim Programı öğrencileri ile tanışıp onların kültürlerini tanıma fırsatı bulacak ayni zamanda kendi kültürünüzü de onlara tanıtma fırsatı bulabileceksiniz. ile yurt dışında eğitim, burs ve staj fırsatlarını daha yakından araştırabilecek ve kendinize uygun bir üniversite ya da işyeri bulabilecek bunları yerinde ziyaret ederek tüm imkanları kendi gözünüzle değerlendirebileceksiniz.

Work And Travel programı ile kendinizi çok farklı bir deneyim sahibi olacaksınız, Work And Travel programına katılacaksanız dikkat etmeniz gereken şey ise programa sağlam güvenilir bir firmayla gitmelisiniz. işsiz kalma ve barınma sorunu yaşamak istemezsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"Work and Travel Nedir Nasıl Yapılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,