Why do turkish people add me on facebook

Google arama motoruna “” yazdığınızda Türkiye dışındaki Facebook kullanıcılarının ortak bir sorunu olduğunu görebilirsiniz. Bu kelimenin Türkçe anlamı ise “Türkler neden beni Facebook’ta ekliyor” Google geçtiğimiz günlerde arama önerisi uygulamasını devreye sokmuştu. Kelimenin tamamını yazmadan tahmin eden Google siz daha “Why” yazdığınızda kelimenin tamamını getiriyor ve ülkemiz çok farklı bir alanda ünlenmeyi başarmış durumda.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Şikayetçilerin büyük çoğunluğu genç bayanlardan oluşuyor. Google arama motorunda ilk girdiğiniz kelimelere göre size en çok yapılan aramalara göre bazı önerilerde bulunuyor. Bu fonksiyon oldukça kullanışlı ancak bazen can sıkıcı olabiliyor. İngilizce olarak arama kutusuna “Why” – “Neden” yazıldığında önerilerin ilk sırasında şöyle bir ifade çıkıyor: “” yani “Türkler neden beni Facebook’ta ekliyor”

Bu öneri sayesinde, hatırı sayılır sayıda Facebook kullanıcısının aynı dertten şikayetçi olduğu sonucuna varabilirsiniz. Çünkü Google arama motorunun size bu tip bir öneride bulunması için binlerce aynı aramanın yapılması gerekiyor. Bu aramanın sonucunda kullanıcıların ulaştığı Yahoo Answers ve Formlarda sıkça dile getirilmiş, konuya ise açıklayıcı bir neden bulamadıklarını söleyebiliriz.Sponsorlu Bağlantılar

"Why do turkish people add me on facebook" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, ,