Ücretsiz Tam Sürüm Oyunlar

, F.E.A.R. ve Command & Conquer Oyun firmaları efsaneleşen klasik oyunlarını ilk piyasaya sürdükleri versiyonlarını ücretsiz olarak indirilmesine izin vermeye başladı. Bunun en büyük nedeni piyasaya yeni sürdükleri oyunların reklamlarını yapabilmek için eski sürümlerini ücretsiz olarak indirime sunuyorlar.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


İster araba yarışı, ister FPS, ister strateji oyunu hayranı olun; seçtiğimiz oyun hitleri arasında hoşunuza gidecek bir tane bulacağınız kesin. Çünkü sizlere her oyun türüne özel bir oyun sunuyoruz. Bu ücretsiz eski sürümlerin bir diğer güzel yanı ise zayıf bilgisayarlarda bile sorunsuzca çalışabiliyor olmaları.

Command & Conquer (kısaca C&C) Westwood Interactive tarafından geliştirilerek, Electronic Arts tarafından 1995 senesinde dağıtılan, bir gerçek zamanlı bir strateji oyunu.

1997’nin Ağustos ayında , DMA Design (şimdi ise Rockstar North) tarafından tasarlanılarak, ASC Games tarafından piyasaya sürülen Grand Theft Auto serisinin ilk oyunu.

Bir köpek ve bir tavşan, Sam ve Max, 90′ların ortalarında PC’leri şenlendiren iki hayvan kahraman. İki dedektif kafadar, kafa patlatan esprilerle ve sağlam bir hikayeyle pek çok oyunda karşımıza çıktı.

ücretsiz, multiplayer bir araba yarışı oyunu. Değişik ülkelerden yüzlerce yarışçı ile birlikte ülkeniz adına yarışabiliyorsunuz. , görüntü kalitesi, heyecanı ve ücretsiz olması ile kaçırılmayacak bir oyun.

Savaş kışkırtıcısı – Operation: Downtown Destruction fiziksel etkileri çok büyük sistem AGEIA PhysX kullanan bir kıyamet first-person savaş oyunu

Sierra’nın oyunculara ücretsiz olarak sunduğu , popüler FPS’nin ücretsiz multiplayer modu. Orijinal F.E.A.R. olmadan çalışan bu multiplayer oyunda 12 silah ve 19 harita mevcut. Ayrıca kullanıcıların oluşturduğu haritaları ve modları da indirip oynamak mümkün. Bullet time efektleri ve modern grafikler ile çok eğleneceğiniz bir oyun.

: Trial by Fire Quest for Glory II: Deneme Yangın birçok macera oyun hayranları tarafından tüm zamanların en iyi Sierra başlk olarak kabul edilir. Glory 2 Arayış içindeki büküm bu oyun planıyla 30 gün sürmüş olduğunu. Bu da bazı bulmacalar yalnızca belirli günlerde çözülebilir anlamına gelir.

” orijinal olarak Amerikan Ordusu’ndaki askerler için bir eğitim programı olarak tasarlanmış. Oyuncu özel bir takım anti-terör eğitimi almış askerin kontrolünde. Askerlerin hareketleri üzerinde direkt bir kontrol olmaması oldukça ilginç bir oyun deneyimi sunuyor. Askerler verilen emirleri yapay zekalarıyla yerine getirmeye çalışıyor. Askerleri düşmanların üzerine dümdüz yollamamak, taktik manevralarla kıstırmak gerekiyor. 2004 yılının en iyi oyunları arasında yer alan , oyunculara gerçekçi bir modern savaş yaşatıyor. Koruma ve baskı ateşi, el bombaları, farklı silahlar ve manevralarla oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"Ücretsiz Tam Sürüm Oyunlar" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,