Ücretsiz CD/DVD Yazma Programları

programına yalnızca veri disk oluşturucu gözüyle bakmamak gerekir aynı anda içerisinde bir çok programı da barındırıyor ancak ’nun ücretli olması özellikle son sürümlerinde fiyatını bir hayli yükseltmesi kullanıcıları da kadar başarılı başka programlar aramaya yönlendirmektedir. Şimdi sizlere ücretsiz ’ya alternatif olabilecek anlatacağız.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Ashampoo Burning Studio

Program paketini birçok gereksiz özellikle şişirmektense “Ashampoo Burning Studio 6″ sadece her türlü medyaya yazım işleminizi gerçekleştiriyor.

İndirmek için tıklayınız…

BurnAware

BurnAware verilerinizi Blu-ray medyalara yazabilen muhteşem bir hepsi-bir-arada çözüm.

medya yazım programı verilerinizi CD, DVD ve Blu-ray disklere yazmak için gerekli tüm özellikleri sunuyor. Ayrıca program müzik CD’leri, video DVD’leri ve disk imajları da hazırlayabiliyor. Sade tasarımı sayesinde fazla tıklamalara ihtiyaç duymadan hedefinize ulaşabiliyorsunuz. Program sadece medya yazım üzerine odaklandığı için ’da olduğu gibi fonksiyonlar hengâmesine boğulmuyorsunuz.

İndirmek için tıklayınız…

Infra Recorder

Açık kaynak kodlu “Infra Recorder” ile CD ve DVD’leri rahatlıkla kopyalayabilir ve bu medyalara yazabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız…

DeepBurner Portable Edition

Dışarıda medya yazımı yapmak için birebir. Yazılım doğrudan USB bellek veya Flash bellek kartlarından başlatılabiliyor. Yabancı bir ortama gittiğinizde medya yazımı için program kurmakla uğraşmamak için mükemmel bir özüm. Aynı zamanda program normal DeepBurner ile aynı fonksiyon yelpazesini sunuyor.

İndirmek için tıklayınız…

CDBurnerXP

“CDBurnerXP” müzik ve veri ’leri oluşturabiliyor ve aynı zamanda Blu-ray ve HD-DVD’ler ile baş edebiliyor. Program tüm önemli ses formatlarını destekliyor. CD projeleri ISO imajı olarak kaydedilip daha sonra boş medyalara yazılabiliyor.

İndirmek için tıklayınız…

DeepBurner

Ücretsiz “DeepBurner”, Nero gibi ticari yazılımlara gerçek bir alternatif. Tabi sadece fiyatı tercih sebebi değil. 3 MB büyüklüğündeki DeepBurner sabit disk üzerinde son derece hızlı çalışıyor. Ücretsiz yazılım veri CD’leri / DVD’leri ile baş edebiliyor ve müzik / fotoğraf CD’leri hazırlayabiliyor. Program Burn-Proof’u destekliyor ve böylece sizi harap olmuş medyalardan koruyor.

İndirmek için tıklayınız…Sponsorlu Bağlantılar

"Ücretsiz CD/DVD Yazma Programları" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,