Twitter Arkaplanı Nasıl Yapılır

kullanıcı sayısını her geçen gün artırıyor. Özellikle ünlü isimlerin kullandığı hesabınızın görüntüsünden sıkıldıysanız arka planını değiştirebilirsiniz. Özellikle kendi kişiliklerini hesaplarına yansıtmak ve takipçilerine farklı bir görünüm sunmak isteyebilirsiniz. Bu makalemizde hesabınızın arka planına istediğiniz bir resmi koymayı adım adım uygulayacağız.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Eğer hesabınız yok ise ilk önce kendinize bir hesap edinin, Türkçe dil desteği bulunduğundan kolayca edinebilirsiniz. sosyal ağ sitesinde takip etme ve takip edilmeye dayanmaktadır. Bu nedenden dolayı nasıl bir arka plan resmi koyacağınızı iyi düşünün. Birçok kişi rastgele bir resim yüklüyor ancak koyacağınız arka plan resmi sizin tarz ve kişiliğinizi yansıtır.

İlk olarak hesabınıza giriş yapınız. Daha sonra “Ayarlar” (Settings) sekmesinin altındaki “Tasarım” (Design) sekmesine tıklayınız. Karşınıza çıkan duvar kağıdı seçeneklerinden birisini seçerek arka plan yapabileceğiniz gibi “Arka Plan Resmini Değiştir” (Change Background Image) butonuna tıkladığınızda açılan kısımdan “Dosya Seç” “Gözat” (Select File) butonuna tıklayarak bilgisayarınızda yüklü istediğiniz herhangi bir resmi de Twitter hesabınıza yükleyebilir ve onu arka plan resminiz olarak aktifleştirebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"Twitter Arkaplanı Nasıl Yapılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , ,