Turkcell Vınn Cayma Bedeli Ne Kadar

ücreti nedir? İnternet için ev telefonuna sabit ücret ödemek istemeyen kullanıcılar pratik boyutu ve taşınabilirliği neden ile Turkcell 3G kapsama alanı dahilindeki tüm alanlarda kullanılabilmesi nedeni ile tercih edilebilmektedir. Ancak faturayı ödeyememeniz yada farklı bir nedenden dolayı kullanmak istemiyor iptal etmek istiyorsanız ne kadar fatura ödeyeceğinizi öğrenmeden bunu yapmayınız.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Vınn Kampanyası Erken İptal Ücreti

Turkcell Vınn paketinizi kampanyalı aldıysanız kampanya süresince size uygulanan indirimler hesaplanır ve bu bedel sizden alınır. Kampanya taahhütnamelerinde belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen aykırı davranması, kampanya tanımlanmış hattını başka bir operatöre taşıması yada ilgili hattının faturasını son ödeme tarihinde ödememesi hallerinde uygulanacak cezai bedel, kampanya kapsamında sağlanan cihaz bedelinin sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ile Turkcell Hizmetleri kapsamında sağlanan indirimler dikkate alınacak biçimde hesaplanır.

Söz konusu aykırılığın gerçekleştiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken kalan vergiler dahil taksit tutarları toplamı cezai şart olarak ilgili hatta Turkcell Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede uygulanır.



Sponsorlu Bağlantılar

"Turkcell Vınn Cayma Bedeli Ne Kadar" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , ,