Turkcell TVPlus Paket Ücretleri

TV+,  Akıllı cep telefonunuzdan ve tablet PC’nizden TV programlarını izleyebileceğiniz, istediğiniz an başa sarabileceğiniz, dizilerin tekrarını izleyebileceğiniz güncel filmleri kiralayabileceğiniz, Sosyal TV özelliği ile yorumlarınızı arkadaşlarınızla anında paylaşabileceğiniz bir mobil uygulama ve web platformudur. Bu platform müşterilere paketler halinde sunulmaktadır ve her paketin ücreti farklıdır.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Paketleri:

Başlangıç Paketi: Webde 42 kanal, cepte TRT1, dizi tekrarları, pakete özel ücretsiz filmler. (1 Hazirana kadar ücretsiz)

Standart Paket: 42 kanal, dizi tekrarları, pakete özel tanımlanmış ücretsiz filmler. Ayda 5,90 TL, günlük 1 TL. Cepten, tabletten, bilgisayardan izlenebiliyor.

Sinema Paketi: 42 kanal, dizi tekrarları, pakete özel tanımlanmış yüzlerce film. Ayda 9,90 TL. Cepten, tabletten, bilgisayardan izlenebiliyor.

Lig TV Paketi: 42 kanal, dizi tekrarları, pakete özel tanımlanmış ücretsiz filmler ve LigTV kanalları. Ayda 14,90 TL, günlük satın alma ücreti ise 5,90 TL. LigTV yayınları ve Süper Final maçları cep telefonları ve tabletlerden izlenebiliyor.Sponsorlu Bağlantılar

"Turkcell TVPlus Paket Ücretleri" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , ,