Türk Telekom Evden Cebi Arama Kampanyası

’un başlattığı bir ile ”Evden Cebi Arama Kampanyası” ile cep telefonlarını ucuza arama imkanı sağladığı bildirildi. Telekom’dan yapılan açıklamada, kampanya kapsamında Telekom hatlarından akşam 19.00 sabah 07.00 saatleri arasında GSM yönüne yapılan tüm aramalar için operatör ayrımı yapmadan aramanın dakikasının 6,5 kuruş olarak ücretlendirildiği belirtildi.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Kampanyada herhangi bir paket ücret bedeli veya kontör yükleme şartı olmadan tek arama bazında evden cebi aramanın, cepten cebi aramaktan daha ucuza geldiği vurgulandı.

Açıklamada görüşlerine de yer verilen Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, müşteri ihtiyaçlarına odaklanan uygulamalara ağırlık verdiklerini ve ”Evden Cebi Arama Kampanyası”nın da bu uygulamaların son örneği olduğunu bildirdi. Demircan, müşteriye değer katan benzer kampanyalara da devam edeceklerini belirtti.

Kampanyadan, tüm bireysel müşterilerin faydalanabileceklerine işaret edilen açıklamada, 1 Mart’a kadar geçerli olacak için herhangi bir başvuru ya da taahhüdün gerekmediği kaydedildi.Sponsorlu Bağlantılar

"Türk Telekom Evden Cebi Arama Kampanyası" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , , , ,