Tüp Bebek Fiyatları Nedir

Ülkemizde büyük şehirlerde yer alan hastanelerde uygulanan yöntemi çocuğu olmayan aileler için umut dağıtmaya devam ediyor. Ülkemizde bir çok birey bebek hasreti ile yanıp tutuşurken çiftlerin bazıları gebeliği kendi akışına bırakıyor bazıları ise yöntemine başvuruyor. Günümüz teknolojisi ve tıp bilgisi sayesinde tedavi yöntemleri bir hayli gelişmiş ve bu yöntemler sayesinde aileler çocuklarına kavuşmuştur.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Ancak yönteminde istenen ilaçlar ve tedavinin başlaması için istenen yüksek fiyatlar nedeni ile bir çok aile zor durumda kalmaktadır. Tedavi sırasında yumurtalıkların düzenli olarak takip edilmesi gerekiyor bu nedenle düzenli ultrason muayenesi, yumurtaların özel kataterlerle alınması, Yumurtaların laboratuar ortamında döllenmesi çalışması gibi ücretler bulunmaktadır.

Tüp bebek için özel merkezler 2500 – 4000 TL arasında bir ücret belirlerken bazı merkezler 3500 – 4000TL arasında bir fatura çıkartmaktadır.

Tüp bebek yönteminde tedavi kadar tedavide kullanılan ilaçlarda pahalıdır. Öyle ki Tüp bebek tedavisinde uygulanacak ilaçlar anne adayının yumurta rezervi iyi durumda ise 1000 – 1500TL arasında bir ücret tutmaktadır. Aksi bir durum söz konusu ise örneğin tüp bebek yöntemi uygulanacak anne adayının yaşı yüksekse ilaç masrafları 2500TL ile 3500TL arasında bir masrafa neden olmaktadır. Tedavi masrafı artı ilaç masrafları ortaya çıktığında yüklüce bir meblağ sizi bekliyor. Tüp bebek yöntemi kesin çözüm olmasa da en iyi yöntemlerden bir tanesidir ve başarı oranı anne adayının yaşına bağlı olarak değişmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

"Tüp Bebek Fiyatları Nedir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , ,