8:37 pm - Cuma Mart 27, 2015

TTNET Müşteri Hizmetleri Nasıl Şikayet Edilir

TTNET Müşteri Hizmetleri Nasıl Şikayet Edilir

Türk Telekom’un internet hizmeti olan TTNET Türkiye’de ki en büyük internet sağlayıcıdır. Haliyle zaman zaman bir çok aksilikler çıkabilmektedir. Çıkan sorunlar ve ilgili kampanyalarla ilgili TTNET bir şikayet ağı kurmuş ve ister telefon ile isterseniz internet üzerinden şikayette bulunabiliyorsunuz. Bunun içinde çeşitli seçenekler sunan TTNET videolu yada yazılı olarak şikayette bulunma imkanı vermiyor.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


İster Anlat: TTNET hizmet, ürün ve servisleri hakkında her türlü istek, soru ve sorunlarınızı anlattığınız video kayıtlarını TTNET’e gönderebilirsiniz.

İster Yaz: TTNET hizmet, ürün ve servisleri hakkında her türlü istek, soru ve sorunlarınızı formumuzu doldurarak TTNET’e iletebilirsiniz.

TTNET ile ilgili hizmet, ürün veya servisler hakkındaki her türlü soru ve sorunlarınızı 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak, aşağıdaki linke tıklayıp İster Yaz formunu, İster Anlat uygulaması kullanarak yada size en yakın Türk Telekom Ofisine başvurarak iletebilirsiniz.

TTnet şikayet Sayfası için:

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/bize-ulasin/Sayfalar/default.aspx


"TTNET Müşteri Hizmetleri Nasıl Şikayet Edilir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş
Etiketler: , , ,

Popüler Aramalar; ttnet bildirim numarası ile takip, TT NET ŞİKAYET TAKİBİ NASIL YAPILIR

"TTNET Müşteri Hizmetleri Nasıl Şikayet Edilir" Haberinde 1 Yanıt bulunuyor

  1. kenan ük diyor ki:

    faturamda sistemden kaynaklana 6 ceg fazla faturalanmanın düzeltimedigi bunun düzeltilecegi müşteri temcilciliği tarafından söylendiği halde daha düzeltilmemiş olduğu görülmüş olup bu maduruyetin giderilmesini rica ederim

Yorum Yazın

Sitede Ara