TTNET Motorola Xoom Kampanya Fiyatları

’in yapmış olduğu Motorola Xoom tablet PC ve internet aboneliği sayesinde artık internet keyfini istediğiniz yerde yaşayabilirsiniz. kampanyası 15 Haziran 2011- 30 Eylül 2011 tarihleri arasında geçerlidir. TTNET’lilere özel TTNET Mobil 1 GB Kademeli 3G Tabletli Internet Paketi ile 1 GB 3G Mobil İnternet kullanımı, TTNET Mobil Müzik ve 1 yıl boyunca Sınırsız WiFi dakikası veren TTNET özellikle interneti olmayan ve bir bilgisayar almayı düşünenler için çok ideal bir seçim, kampanyası sayesinde hem internetiniz hem de Motorola Xoom Tablet PC sahibi olacaksınız.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Kampanya kapsamında Motorola Xoom’a, ’lilere özel Mobil 1GB Kademeli 3G Tabletli İnternet tarifesi dahilinde aylık 1 GB mobil internet kullanımı ile birlikte 24 ay ya da 36 ay taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Üstelik Motorola Xoom Orijinal Kılıfı, 1 sene boyunca Sınırsız WiFi Dakikası ve Mobil Müzik Kullanımı da hediye.

Motorola Xoom Tablet Bilgisayar – 1 GB Mobil İnternet Kullanımı, 1 Sene Sınırsız WiFi Dakikası, TTNET Mobil Müzik – 64 TL*36ay veya 88 TL*24ay

Eğer zaten bir Türk Telekom ve TTNET abonesi iseniz 55TL ödeyerek 36 ay taksitle Motorola Xoom 32 GB Wi Fi+ 3G Tablet bilgisayara sahip olabileceksiniz.

TTNET Mobil 3G Fiyatları:

1 GB’a kadar kullanım – 9 TL

4 GB’a kadar toplam kullanım bedeli – 29 TL

4 GB üzeri internet kullanımı için kota aşım ücretlendirmesi – 5 Kr / MB

3G Mobil Modem Dahil

24 ay taahhütle

Abonelere uygulanacak maksimum tutar 99TL’dir.

Bireysel müşterilerimiz kampanya kapsamında yalnız 1 adet Motorola Xoom tablet bilgisayar alabilmektedir.

Tüzel müşterilerimiz ise kampanya kapsamında abonelik başına 1 adet olmak üzere en fazla 5 bilgisayar alabilirler. Birden fazla bilgisayar almak istiyorsanız her bir ürün için ayrı kampanya katılım taahhütnamesi ile başvurmanız gerekmektedir. Ayrıca satın alma anında bağlı olduğunuz vergi dairesini ve vergi numaranızı satış temsilcisine bildirerek kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Mobil iletişim Avea tarafından sağlanmaktadır ve bu hizmetten yararlanabilmek için Avea ile bireysel abonelik sözleşmesi imzalanarak, 3G hizmetlerinden yararlanmak üzere başvurulması ve TTNET Mobil 1GB Kademeli 3G Tabletli İnternet tarifesi’nden 24 ay boyunca yararlanılmasına yönelik TTNET Mobil Tablet Kampanyası’na kayıt olunması gerekmektedir. Mobil internet hizmeti ayrıca faturalandırılacak ve 1 GB’yi aşan kullanımlarda TTNET Mobil Kademeli 3G Tabletli İnternet tarifesine göre ücretlendirilecektir. 3G internet paketi kullanımları upload ve download edilen tüm data miktarı üzerinden hesaplanmaktadır.

Tercihinize göre 24 aylık ya da 36 aylık taksit süresi dolmadan TTNET aboneliğinizi iptal ettirmeniz durumunda: Eğer herhangi bir taksit ödemesi yapmadıysanız TTNET tarafından taksitli satışı yapılan bilgisayarın toplam satış bedelini, eğer bilgisayara ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar “Motorola Xoom ücreti” olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır. TTNET Mobil 1 GB Kademeli 3G Tabletli İnternet tarifenizi 24 aylık taahhüt süresinden önce iptal ettirmeniz durumunda faydalandığınız indirimler (10 TL x faydalanılan ay) geri alınır.

Ayrıca, varsa ödenmemiş aylık ücret, bağlantı ücreti taksitleri, varsa ödenmemiş modem ücreti tahsil edilecektir.Sponsorlu Bağlantılar

"TTNET Motorola Xoom Kampanya Fiyatları" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , ,