TTNET Hazırnet Tarife Ücretleri

müşterilerini kaybetmemek için her geçen gün yeni kampanyalarla karşımıza çıkıyor. HAZIRNET ile günlük 2 Liraya İnternete girebiliyorsunuz. modemi olmayan kullanıcılar için eğer isterlerse aboneliği boyunca modem kullanımını ücretsiz olarak veriyor. Bu tarife sürekli olarak internete girmeyen ancak zaman zaman internet kullananlar için birebir bir tarife diyebiliriz. Bu tarife sayesinde sadece kullandıkları güne 2TL ödeyerek hem evde internet kullanabilecek hem de tasarruf edebilecekler.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


yeni paketi ile müşterilere çok farklı bir tarife sundu. 1 Mbps‘e kadar hızına sahip limitsiz internet fiyatının günlük 2 TL olarak belirlendiği paket kullanıcıları aylık ödenen sabit ücretten, modem kullanım ücreti vermeden ve herhangi bir taahhüde gerek kalmadan internet kullanımı imkanı sunuyor.

Tarife

Paketi

Bağlantı

Hızı

Günlük

Kullanım
Kota

Aylık Adil

Kullanım 

Noktası

Süre Aylık

Sabit

Ücret

Günlük

Tarife

Ücreti

HAZIRNET

1 Mbps

Sınırsız

6GB

1 Gün

Yok

2 TL

1) Aylık adil kullanım noktası 6GB’dır. Aylık 6 GB’ı geçen kullanımlarda, ayın geri kalan günleri için internet erişim hızı 1 Mbps’den 256 Kbps’ye düşürülecektir.

2) Günlük kullanımda 03:00 – 02:59 saat aralığı baz alınacaktır.

3) Yukarıda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Paket ücretlerine ilk bağlantı ücreti dahildir. Günlük (03:00 ¢€” 02:59 arasında) sınırsız internet kullanımı 2TL dir.Söz konusu ücret her kullanım yapılan gün için geçerlidir. Bağlantı ücreti ve Aylık paket ücreti Hediyedir. Yalın İnternet olarak da HAZIRNET Tarifesinden yararlanmak mümkündür. Yalın İnternet ile HAZIRNET tarifesinden yararlanmak isteyen aboneye, sabit telefon abonesi değil ise Yalın internet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 15 TL) ve Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti (1 defalık tüm vergiler dahil peşin 8 TL); sabit telefon abonesi ise Yalın İnternet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 15 TL) faturalandırılır.Sponsorlu Bağlantılar

"TTNET Hazırnet Tarife Ücretleri" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,