TRT 1 Cevap Soruda Başvuru Formu

TRT 1 erkanlarında yayınlanan yarışmasına başvuru yapabilmek için başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Şoray Uzun sunumuyla yayınlanan yarışma programı ile ilgili formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Yarışmaya başvururken mutlaka yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafınızı eklemeyi unutmayınız. Genel sorulara sıradan cevaplar vermek yerine doğal cevaplar vermeye çalışınız.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Başvuru Formu Doldur

Cevap Soruda yarışmasının genel kültüre dayalı bir yarışma olacak bu nedenle eğer genel kültürünüze güveniyorsanız yarışmada başarılı olma ihtimaliniz yüksek. Yarışma başvuru formunda ad, soyad, cinsiyet, ev telefonu, iş telefonu, cep telefonu, email adresiniz, yaşadığınız şehir, açık adresiniz, doğum tarihiniz, doğum yeriniz, mesleğiniz, en son bitirdiğiniz okul, medeni durumunuz, çocuk sayınız, yarışmaya katılma nedeniniz, gibi sorular bulunmaktadır.

Kimlik bilgilerinizin yanız sıra hangi tarz yarışmaları izlediğiniz, bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık, bugüne kadar başınıza gelen en talihsiz olay, bugüne kadar başınıza gelen en güzel olay, kendinizi 3 kelime ile anlatabilme, kazandığınız ödül ile ne yapmayı planladığınız gibi sorular yer almaktadır.

Cevap Soruda Başvuru Formu

http://cevapsoruda.com/form.phpSponsorlu Bağlantılar

"TRT 1 Cevap Soruda Başvuru Formu" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,