Telefon Hattı Olmadan İnternet Alınabilir mi

Sabit Hattınız olmadan İnternet kullanmak artık mümkün, yapmanız gereken sadece bir internet paketi seçmek kullanmaya başlamaktır. Hat için herhangi bir vergi ödemeden internet sahibi olabilirsiniz. Pek çok kullanıcının cep telefonu bulunmaktadır. Artık günümüzde cep telefonu ilkokul seviyesine kadar inmiş bulunuyor bu nedenle pek çok kullanıcı evine internet almak için ayrıyeten sabit hat almak zorunda kalıyordu. Buda vergisiyle birlikte ayrıyeten bir yük oluşturuyordu.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit Hatsız Yalın İnternet Nedir

İnternete bağlanmak için sabit telefon hattı kullanmaktadır. Yani, sabit telefon olmadan internet bağlantısı olmamaktadır. TTNET Yalın İnternet sayesinde bu durum ortadan kalkıyor. Yalın İnternet paketi ile sabit hattınızı yani telefonunuzu internet hizmetiniz arasında ki bağlantıyı kaldırıyor. Böylece telefon bağlantısı olmadan internete girebileceksiniz.

Yalın İnternetin Avantajları Nelerdir

Diğer TTNET İnternet seçeneklerinde olduğu gibi, herhangi bir bağlantı ya da diğer açılardan sunulan bir farklılık söz konusu değildir. Yani, özel bir uygulama ya da araç gerekmeden doğrudan modem ile bağlantı kurulması sağlanmaktadır. Bu bağlamda;

Standart Yalın İnternet seçeneklerinde 8 Mbps, Yalın İnternet2+ seçeneklerinde ise, 16 Mbps oranında bir İnternet hızına sahip olunmaktadır.

TTNET ADSL seçeneğinde olduğu gibi, kişiye özel bant genişliği bulunmaktadır ve gerekli güvenli İnternet erişimi sağlanmaktadır.

Statik IP satın alabilme, kullanabilme hakkı mevcuttur.

Telefon bağlantınız ve erişiminiz olmadan, dilediğiniz gibi İnternet’e bağlanmanız mümkündür.

TTNET Yalın İnternet sabit telefon hattı kullanmayan bireyler için oldukça idealdir. Örneğin, bir çok üniversite öğrencisi ya da telefon ile iletişim ihtiyaçlarını mobil GSM ile karşılayan kimseler, sadece İnternet hattı için telefon aboneliğine sahip olmakta idi. Yalın İnternet seçeneği, bu durumu tamamen ortadan kaldırıyor.Sponsorlu Bağlantılar

"Telefon Hattı Olmadan İnternet Alınabilir mi" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,