Tatil Paketlerinde ve Otellerde İndirim Kampanyası

Bahar geldiğinde bir çok kişinin aklına tatil gelir. her zaman için avantajlı bir durum oluşturur. Mayıs ayına kadar yapılacak rezervasyonlarda yüzde 40’lara varan indirim sağlanacak. Türkiye’deki iç turizmin AB ülkelerine oranla daha düşük olmasından dolayı kampanyaları başladı kampanyalar sayesinde iç turizmi canlandırmak isteyen bir çok otel kampanyalarına başladı.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


, yaptığı yazılı açıklamada () tarafından iç turizmin canlanması amacıyla geçen yıl hayata geçirilen ”” kampanyası bu yıl da devam ediyor. Geçen yıl iç turizmde canlanmayı sağlayan kampanyaya, bu yıl daha fazla katılım beklediklerini ifade eden TÜROFED, mayıs ayına kadar yapılacak erken rezervasyonlarda % 40’lara varan indirimlerin sağlanabileceğini vurguladı.

Türkiye’deki iç turizmin AB ülkelerine oranla daha düşük olmasından dolayı erken rezervasyon kampanyasının önemine dikkati çeken TÜROFED açıklamasında, ”Bu yıl ki kampanyada ‘Tatil herkesin hakkı ama yerinizi şimdiden ayırtın’ sloganıyla daha fazla yerli turist bekliyoruz. Bursa’dan da bu yıl daha fazla umutluyuz” görüşüne yer verdi.

Kampanya çerçevesinde, seyahat acentelerinin yüzde 40’lara varan indirimlerinin yanı sıra anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeme yapan tatilcilerin taksitlerini öteleme imkanının da bulunduğunu kaydeden TÜROFED, aynı zamanda hava yollarında fiyat indirimleri, tatil sigortası gibi birçok avantajların da sunulduğunu belirtti. TÜROFED, kampanyadan daha çok kamu çalışanlarının faydalandığını kaydederek, öğretmenlere özel yüzde 50’ye varan indirim oranlarının da bulunduğunu hatırlattı.Sponsorlu Bağlantılar

"Tatil Paketlerinde ve Otellerde İndirim Kampanyası" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,