Taksim Gezi Parkı’ndan sonra Anıtkabir’i de Yıkarız Elhamdülillah

“Anıtkabir’i Yıkarız Elhamdülillah” diyerek ortamı geren Kastamonu’nun İnebolu ilçesi AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Küpoğlu, Taksim Gezi Parkı olayları nedeniyle eylemcilere Twitter’dan tepki gösterdi. “Taksim Gezi Parkı’ndan sonra Anıtkabir’i de yıkarız elhamdülillah” dedi. Bu yazıdan sonra istifa eden AK Parti İnebolu Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Küpoğlu’nun Taksim Gezi Parkı’ndaki eylemcilere yönelik yaptığı bu açıklama kamuoyunda çok büyük tepkilere neden oldu. Kamuoyundan gelen tepkiler üzerine Başkan Küpoğlu görevinden ayrıldı.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun üzerine ilçe başkanı açıklama yapmak zorunda kaldı. “1 Haziran tarihinde İnebolu AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Ferhat Küpoğlu’nun şahsına ait sosyal medya hesaplarından paylaşmış olduğu fikirler ve ifadeler, parti teşkilatımızın görüşü ve düşünceleri ile hiçbir şekilde bağdaşmamaktadır.”

Ülkemiz nereye götürülmek isteniyor. Her şey bir gece yarısı polisin çevrecilerin çadırlarına gaz bombası atarak baskın yapması ile başladı. Bu bir çevre hareketiydi çünkü buradaki ağaçlar kesilip yerine bir AVM yapmak isteniyordu. Bülent Arınç’ın oğlununda ortak olduğu bir anda yayıldı. Daha sonra  Bülent Arınç tarafından yapılan bir açıklamada yalan olduğu ortaya çıktı. Yabancı basın barbar dediğimiz Türkler çevre için isyanda direniyor gibi başlıklar attı. Taksimde her grup vardı. Daha sonra fırsatçılar devreye girdi ve bu masum hareketi bir isyana çevirdi. Öyle ki AKP hükümetini istemeyen her grup meydanlara indi.  Özellikle aşırı sol grupların taşkınlıkları ile çevreciler geri plana düştü. Aynı yabancı basın bu seferde Türk Baharı diye Arap Baharına atıfta bulunarak manşetler atmaya başladı. Masum bir hareket bambaşka bir şeye dönüştü.Sponsorlu Bağlantılar

"Taksim Gezi Parkı’ndan sonra Anıtkabir’i de Yıkarız Elhamdülillah" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:,