Survivor All Star 2015 Bu Hafta Kim Elendi Güncel

2015 tüm zamanların en zorlu Survivor yarışmasıdır. Bunun nedeni de daha önce yarışan yarışmacıların tekrardan yarışmaya çağrılmasıdır. Önceden tecrübeli olan oyuncaların performansı da haliyle oyunlara yansıyor. Kıran kırana geçen yarışmalar sonucunda ödül oyunu, dokunulmazlık oyunu ve bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Makalemizde yarışçıların çok kısa biyografisini ve ’dan her hafta kimlerin elendiğini sırasını görebilirisiniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

survivor-all-star-yarismacilar

Gönüllüler Takımı Yarışmacıları

Hilmi Cem İntepe: (7. Sezon) 2013 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’de Gönüllüler adına yarışan ve sezonu şampiyon olarak tamamladı.

Nadya Zaglı: (2. Sezon) 2006 senesinde yayınlanan Survivor Türkiye Yunanistan’da hem güzelliğiyle hem de ada hayatın sağladığı uyumlu büyük beğeni toplayan Yunanistan takımındaydı.

Hasan Yalnızoğlu: (6. Sezon) 2012 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’de Gönüllüler takımının en başarılı isimlerinden ve sezon finalisti olarak Survivor tarihine adını yazdırdı.

Bozok Gören: (7. Sezon) 2013 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’de hırsıyla ve kuvvetiyle yarışmaya damga vuran isimlerdendi.

Sahra Işık: (8. Sezon) 2014 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’de Gönüllüler takımının en başarılı kadın yarışmacılarından biriydi.

Seda Aktuğlu: (4. Sezon) 2010 senesinde yayınlanan Survivor Kızlar Erkekler’de hem sempatik tavırları hem de hırsıyla tüm izleyenlerin beğenisini kazanmıştı.

Özlem Çalın: (3. Sezon) 2007 senesinde yayınlanan Survivor Aslanlar Kanaryalar’dan Aslanlar takımının başarılı yarışmacısıydı.

Turabi Çamkıran: (8. Sezon) 2014 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’e hem güçlü fiziği hem de hırsıyla damga vuran son sezonun şampiyonudur.

Begüm Yücetan: (6. Sezon) 2012 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’de hem gösterdiği performansla hem de güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Taner Özdeş: (3. Sezon) 2007 senesinde yayınlanan Survivor Aslanlar Kanaryalar’ın şampiyonu Kanaryalar takımındaydı.

Duygu Çetinkaya: (7. Sezon) 2013 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’de hırslı yarışmacı kimliği ev zorlu ada şartlarına sağladığı uyumla Survivor’ın en başarılı kadın yarışmacılarından biriydi.

Survivor All Star Ünlüler Takımı Yarışmacıları

Pascal Nouma: (5. Sezon) 2011 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’de futbolculuk döneminde de olduğu gibi taraflı tarafsız kendini herkese sevdirdi.

Anıl Tetik: (6. Sezon) 2012 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’de Gönüllüler takımında hem hırsıyla hem de yakışıklılığıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Serenay Aktaş: (8. Sezon) 2014 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’de Ünlüler takımının en hırslı ve başarılı kadın yarışmacılarından biriydi.

Doğukan Manço: (7. Sezon) 2013 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’e sezonun finalisti olarak adını yazdıran Ünlüler takımının en hırslı ve başarılı isimlerindendi.

Merve Aydın: (8. Sezon) 2014 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’in en hırslı isimlerinin başında gelen yarışmacılarındandı.

Merve Oflaz: (4. Sezon) 2010 senesinde yayınlanan Survivor Kızlar Erkekler‘in şampiyonu olarak Survivor Türkiye tarihinin ilk ve tek kadın şampiyonu olma unvanını elinde bulunduruyor.

Almeda Abazi: (6. Sezon) 2012 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’e 2008 Miss Globe Kainat Güzeli unvanıyla gelen ve yarışmalardaki başarısıyla Survivor’a damga vuran isimlerden biridir.

Berna Canbeldek: (8. Sezon) 2014 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler’in iddialı yarışmacılarından biridir.

Hakan Hatipoğlu: (4. Sezon) 2010 senesinde yayınlanan Survivor Kızlar Erkekler’de Milli sporcu kimliğiyle yarışmalarda diğer yarışmacılara zorlu anlar yaşattırmıştı.

Fulya Keskin: (1. Sezon) 2005 senesinde yayınlanan Survivor Türkiye Büyük Macera’ya hem sporcu kimliği hem de güzelliğiyle damga vuran güney takımındaydı.

Ahmet Dursun: Ahmet Dursun son 10 yılın en iddialı yarışması olan Survivor All Star’da ünlüler takımında yarışacak.

Survivor All Star Elenenlerin Sırası

1 – Duygu Çetinkaya
2 – Fulya Keskin
3 – Ahmet Dursun (Sağlık Problemi Nedeni ile Elendi)
4 – Seda Aktuğlu
5 – Almeda Abazi
6 – Taner Özdeş
7 – Merve Oflaz
8 – Özlem Çalın
9 – Pascal Nouma
10 – Nadya Zaglı
11 – Sahra Işık
12 – Berna Canbeldek
13 – Bozok Gören
14 – Anıl Tetik
15 – Serenay Aktaş
16 – Doğukan Manço
17 – Hakan Hatipoğlu
18 – Hasan Yalnızoğlu
19 – Begüm Yücetan – Hilmi Cem İntepe

Not: Her hafta güncellenecektir.Sponsorlu Bağlantılar

"Survivor All Star 2015 Bu Hafta Kim Elendi Güncel" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , ,