Süper FM Canlı Dinle Online Radyo
Program ve DJ’leri:

Duygu

Hafta içi her gün 10:00 – 14:00 arasında Süper FM’de…

Karlı bir Ankara sabahında dünyaya gelmişim… Annem öyle söylüyor… Kaç yılında doğduğum sanırım çok da önemli değil. Süper FM’e kadar uzanan maceram nasıl gelişti diye merak ediyorsanız hemen aktarayım; 1998 yılında yerel bir radyoda çalışmaya başladım tamamen tesadüf eseri tabii ve 2 yıl sonra dünyanın en aile gibi radyosu olan Süper FM’de sabah yayinlarına başladım. Hiç yorulmadın mı sabah yayınlarından derseniz; ehh tabii arada sırada “bu saatte de kalkılır mı” dediğim oldu ama işini sevmek muhteşem bir şey… Yani gece uyumasanız dahi olabiliyor….
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Bence işini seven herkes de benim gibi düşünüyor…

Sonuç olarak mutluyum ; süperim ve ’deyim :)

Üniversiteye kadar Ankara’da yaşadım ..Sonra Istanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nü bitirdim..Ne alaka değil mi radyoculuk ve felsefe. Ama öyle demeyin kesinlikle. Hayata çok şey kattı felsefe !! Aristotalesler ,Platonlar ve lar ve lar ve larrrr :)

Üniversiteyi kazandığım yıl, yani 1998 ‘de hem çalışıp hem okudum. En büyük avantajım ilk çalıştığım yer olan Radyo Fener’in, tam bir aile huzuru içinde çalışma imkanı sağlamasıydı…

Sonrasında 2000 yılında şu anki adı JOYTURK olan ama o zamanlar Lokum FM olarak yayın yapan Süper Fm’in kardeş radyosunda çalışmaya başladım. Yaklaşık 1 ay sonra da Süper FM’de yayına başladım…

Ve hala buradayım..

Ahmet Kamil

Hafta içi her gün 10:00 – 14:00 arasında Süper FM’de…

1979 senesinde dünyaya gelen Ahmet Kamil kendini bildi bileli müziğe ilgiliydi. Her ne kadar üniversite eğitimini Çevre Mühendisliği üzerine alsa da müziğe olan ilgisi onu hiç terk etmedi. Geçer sandı ama müziğin artık O’nun hayatının merkezinde olduğunu sonunda anladı. Şarkı söylemeyen ve bir enstrüman çalmayan Ahmet Kamil, müzik dünyasında bir takipçi olarak yer almaya başladı önce. Bütün harçlıklarını kaset, CD ve dönemin müzik dergilerine yatırdı, bu arada da bilmeden kendine bir yatırım yaptı. (Şu anda; Türk Pop tarihinde çıkmış olan ve yeniden baskıları olmayan ve çoğu radyonun sahip olmadığı birçok CD ye sahip ve hala sayılarını çoğaltmaya çalışan bir arşivci.)

Anadolu radyolarında başlayan radyoculuk macerasını 2004 senesinde İstanbul’a taşıdı. 2005 yılında yeni bir oluşumun  kurucularından birisi oldu. Burada 2.5 yıl boyunca radyo programcılığının yanı sıra müzik direktörlüğünü de üstlendi Bu dönemde bir çok sanatçıyı ağırlayan Ahmet Kamil, Türkiye ulusal radyolarının ilk 90lar pop nostalji programını hazırlayıp sundu. (Cüneyt Asi Duru ile beraber)

Sonrasında işin televizyon kısmına bulaşarak bazı programlarda repertuar danışmanlığı ve editörlük yaptı.

Şimdi de radyonun yanı sıra kendi müzik haber sitesi ile ilgileniyor. Türk Pop’una doğru haberle yeni bir yön vermenin derdinde ve bu yolda zamanla hayata geçecek pek çok projesi var. Özellikle uzmanlığı olan “90lı Yıllar Türk Popu” ile ilgili yeni projeler üretmeye devam ediyor.

Özlem Gizli

Hafta içi her gün 14:00 – 18:00 arasında Süper FM’de…

Baharın en güzel aylarından Mayıs’ın 13 ünde üç erkek çocuğun ardından, çok özlemi çekilerek, dünya ya gelen bir kız çocuğudur Özlem Gizli.

Tekirdağ da iki katlı, kocaman bahçesi olan eski bir Rum evinde harika çocukluk anıları vardır! Bahçeye mahalledeki tüm çocukları toplayıp, gösteriler ve yarışmalar yapması, o zamanlardan gelecekte seçeceği mesleğin sinyallerini ufak ufak vermeye başlamıştır. Çok konuşan, yerinde duramayan, iştahsız bir çocuk olarak annesine çok acı çektirmiştir. Yıldız hanım bir yumurtayı yedirene kadar, bahçe de peşinden koşarken, arkadaşları, oyunları arasında  ‘Özlem, artık ye de hem sen, hem de biz kurtulalım’ diyerek isyanları da oynarlardı.

On altlı yaşına kadar, Tekirdağ da yaşayan Özlem, liseyi Kayseri Lisesinde bitirdi. Konservatuar, tiyatro bölümüne girdi sonrasında, biraz maymun iştahlı olduğu için, yarım bırakıp 1994 yılında, İstanbul da profesyonel radyoculuk hayatına atılıp, şehre yerleşti.

Çeşitli Radyo ve TV kanallarında çalışan Özlem 2002 yılında bir yandan da dergicilik hayatına başladı, Cosmopolitan, Bazaar ve fhm hala yazmakta olduğu yerdir. Arada reklam seslendirmeleri de yapan Özlem boş durmayı hiç sevmez. Spor yapmayı çok sever, düzenli fitness ve doğa yürüyüşleri favorisidir ve yakın bir tarihte de yoga derslerine başlamıştır .Düzenli beslenip düzenli yaşamayı sever,  güzelliğine de düşkündür, yıllar önce programına isim babalığı yapan Kadir Çöpdemir, bu sebeple yaptığı programa bu ismi vermiştir! Hayatı ve insanları Seven Özlem Gizli, iyiliğin gücüne ve güzelliğine inanır ve Süper Fm de, hafta içi her gün 14:00 da  bu gücü ve güzelliği, mikrofon başında, dinleyicileriyle paylaşmak için sabırsızlanıyor!

Hafta içi her gün 18:00 – 20:00 arasında Süper FM’de…

Radyo programcısı  ve yöneticisidir. 1994 yılından beri Süper FM de durmaksızın yayın yapmaktadır. Hatta ilk radyoculardan sayılır. Kadir abisi (Çöpdemir) elinden tutup iyi bir yayıncı yapmıştır. Her şeyi bilen adam olarakta anılır, hatta son programının da ismi budur. Programları çok sevilmistir. Bunu kendisi değil ratingler söylemektedir. Müzik dinlemeyi sever, çalmayı daha çok sever, iyi çaldığı söylenir (Amsterdam da kraliçenin doğum gününde çalmışlığı vardır, o yüzden diğer çaldığı mekânlarla ilgili detay verme gereği duymaz) İyi olan her şeyi sever, sevmezse bile saygı duyar. Spor sever, squash oynamayı  sever rakip bulamaz futbol a bayılır her hafta maçı vardır iyi top oynar takımı onsuz kazanamaz. Hayatında ne olursa olsun GALATASARAY için hep özel bir yeri vardır. Herkesten daha küstah, herkesten daha mütevazi olabilir. Kendisi gibi olana bayılır, menfaatciyi, yalakayi, riyakarı, alçağı, ne istediğini bileni, iyiyi, akilli olanı 1000 km den tanır(yada öyle sanar) 27 Ekim doğumlu bir Akrep burcudur. Çok fenadır yani hem de çok… Hafta içi her gün 18.00 – 20.00 arasında iki saat yayındadır. Her şeyi bilmeye devam eder. Bu da yetmezmiş  gibi birde Cuma ve Cumartesi günleri DJ Güray la birlikte saat 23.00 – 01.00 arasında Süper Hafta Sonu programını yapıp radyoyu resmen club e çevirir.

Başkasının ağzından yazıyor gibi yapmak ne zormuş yahu.

Yayında görüşürüz…

Gizem

Hafta içi her gün 20:00 – 24:00 arasında Süper FM’de…

2 Mayıs’da oldukça yağmurlu bir günde İstanbul’da dünyaya gelmişim. Klasik, yağmurun çok yağmasından dolayı adımın “Yağmur” olmasını istemiş herkes ama annem “Gizem” koymuş…

Çok ilginç bir çocukluk yaşamadım. Çocukluk dönemim boyunca hatırladığım tek şey bale öğretmenim ve bitmek bilmeyen bale ve dans derslerim. 7 yıl boyunca okulumla birlikte bale yaptım ve herkes bir balerin olmamı çok istedi ama ilkokuldan beri radyocu olmak istediğimi ve bu fikrimin hiçbir zaman hiçbir şekilde değişmediğini çok iyi hatırlıyorum.

Tam bir boğa burcuyum. Fazlasıyla inatçı, kararlı, istikrarlı, damak tadına fazla düşkün ve rahatına çook düşkün :) ve şanssız bazen çok sakin bazen de eğer istersem çok sinir bozucu olabiliyorum galiba :)

Üniversitede çok istediğim bir bölüm olan Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü bitirdim. Bitirdikten hemen sonra da ilk radyomda Süper FM’deyim ve galiba artık şanslı olduğuma inanıyorum :)

Radyoculuğu, sürekli acilen yetiştirilmesi gereken işleri, oradan oraya koşuşturan insanları, bazen sabahlara kadar çalışıp stüdyoda uyuyakalan insanları çok çok sevdim!

İnsanın 1 dakikada hatta 30 saniyede neler yapabileceğini ve 5 saniyenin bile aslında ne kadar değerli olduğunu gördüm. Zamanla yarışmayı her geçen gün daha da iyi öğreniyorum. En başta mikrofonu ve özellikle de Süper FM’in sıcaklığını, Süper FM’i çok sevdim.

Hafta içi her akşam 20.00-24.00, Pazar günü ise 15.00-19.00 saatleri arasında Türkiye’nin ilk özel radyosunda en süper radyosunda, Süper FM’de mikrofon başındayım. Eğer enerjinizi kaybederseniz, içiniz sıkılır, daralırsanız. Beklerim…

Süper FM frekansları şu şekilde;;;

Frekans Yayın Yaptığı İl ve Bölgeler
92 Süper FM Adana Frekansı
94.2 Süper FM Amasya Frekansı
94.2 Süper FM Antalya Frekansı
103 Süper FM Aydın Frekansı
98.4 Süper FM Edirne Frekansı
99.3 Süper FM Gaziantep Frekansı
90.8 Süper FM İstanbul Frekansı
93.3 Süper FM İzmir Frekansı
98.9 Süper FM KKTC Frekansı
91.8 Süper FM Kocaeli Frekansı
93 Süper FM Muğla Frekansı
97.8 Süper FM Sakarya Frekansı
96.3 Süper FM Samsun Frekansı
91.8 Süper FM Tekirdağ Frekansı

http://superfm.karnaval.com/Karnaval/Player.aspxSponsorlu Bağlantılar

"Süper FM Canlı Dinle Online Radyo" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,