Su Maymunu Nasıl Çoğalır

Su Maymunları doğurur mu? Son günlerde çocukların gündeminde olan su maymunları küçük bir hap tanesi kadarken ılık bir suyun içine atıldığında kendi büyüklüğünün 400 katı kadar büyümektedir. Bünyesine hava ve suyu alarak bunu yapan bu oyuncak ile ilgili evvela sorulara cevap vererek başlayalım. Suya atıldığında büyümesi ve yumuşak bir yapıya sahip olan su maymunları bir çok kişiye bunların canlı olduğu izlenimi veriyor. Su maymunları
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

?

Su maymunu diğer bir adı ile su maymuncuğu adı verilen jel topların onlara su maymunu adı verilmesi ve suda büyümesi pek çok kişinin kafasını kurcalamaktadır. Su maymunu canlı mıdır? ? en çok merak edilen konular arasındadır.

Su Maymunu Canlı mıdır?

Su maymunları canlı değildir. Su maymunu Kristajel adı verilenyapıya sahip olan ve değişik alanlardakullanılangenişlemeözelliğinesahip bir maddedir.

Su Maymunu Doğurur mu?

Su maymunları doğurmazlar. Zaten bir önceki soruda canlı olmadığını belirtmiştik, sadece su alıp şiştiği içi boyutu büyümektedir.

Su maymunları Nasıl Çoğalıyor?

Su maymunu -Bu maddenin özelliği içerisine çok miktarda sıvı alabilmesidir, bu sayede büyüyor. Bazen aşırı büyüdüğünde bölünebiliyor.

Su Maymunu Nedir? Nasıl Büyütülür?

?

Ürünün en temel özelliği suyu içerisine alıp saklamasıdır.
Bu özelliği sayesinde bir bitki için gerekli olan en önemli şey “suyu” ve “havayı” ona sağlamış oluyor.
Bitkinizi uzun süre yaşatır.
Bitkiniz zamanla topların içerisindeki suyu emdiği için su topları küçülecektir, bu durumda üzerine biraz su ilavesi yapmanız yeterlidir.Sponsorlu Bağlantılar

"Su Maymunu Nasıl Çoğalır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,