Su Maymunları Nasıl Beslenir

Su Maymunu Nasıl Çoğalır

Konuya şöyle bir giriş yapalım, su maymunları canlı değildir. Şeker, tuz ve kola gibi maddeler işe yarar mı? Web sitemize gelen sorular arasında su maymuncuklarının ne ile beslendiği sık sık sorulan sorular arasında yer almaktadır. Su maymunları bitki yetiştiriciliğinde kullanılmak üzere su ve hava depolayan polimerlerdir. Asıl adları kristajeldir. Piyasada su topları olarak da bilinen bu ürünler okul ve çevrelerinde su maymunları (su maymuncuları) olarak adlandırılmaktadır. Bu ürünler Nano teknoloji ürünleridir.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Su Maymunları Nasıl Beslenir

Su-Maymunu-kullanma

Su maymunları cansız varlıklardır bu nedenle besin tüketmezler. Ancak cansızda olsa çocuklardan uzak tutulmalıdır. Suyun içerisine attığınız zaman maymuncukların suyu içine çektiği büyüdüklerini göreceksiniz. Su maymunlarının amacı bitkilerin uzun yaşaması için kullanılmaktadır. Boyutları küçüldüğü zaman su ilave ederek tekrardan eski boyutuna getirebilirsiniz.

Su maymunları adından da anlaşılabileceği gibi su içerisine koymanız yeterlidir. Kendi büyüklüğünün 400 katı kadar büyüyen su maymunları öyle büyür ki bazen bölünür. Bu bölünmeyi de bir çok kişi su maymuncuğunun doğurduğunu düşünür.Sponsorlu Bağlantılar

"Su Maymunları Nasıl Beslenir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , ,