Star Akademi Yarışmasına Nasıl Başvurulur

Türkiye’nin yeni yıldızı ekranlarında seçilecek. bende de ışığı var diyorsan kaçırılmayacak fırsat.Genç yetenekleri Türkiye’ye kazandıran mükemmel yarışma TV ekranında, yeni yetenekleri yeni yüzleri ortaya çıkaracak olan bu yarışmaya yoğun ilgi bekleniyor. 4 Temmuz günü TV’de başlayacak olan “ Akademi” programına Başvuru İçin: Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

http://www.startv.com.tr/StarAkademi/Basvuru/ adresindeki formu doldurmanız yeterlidir.

Müzik sektörüne genç yetenekler kazandırmayı hedefleyen ve toplam 13 hafta sürecek olan projede, yarışmacıları değerlendirecek olan jüride oldukça dikkat çekiyor işte o isimler: Ajda Pekkan, Sertab Erener ve Ertuğrul Özkök’ten oluşan muhteşem jüride oldukça dikkat çekiyor.

Ekipte daha önce jüri üyeliği yapmış tek isim Ajda Pekkan. Sertab Erener ise ilk kez birikimlerini kamera karşısında genç yeteneklerle paylaşma fırsatı bulacak. Jürinin asıl sürprizi ise Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök. Bugüne kadar pek çok teklifi reddeden Özkök’ün jüri üyesi olması, projeyi çok daha ilginç hale getirdi. Yarışma kadar jürilerde oldukça ilgi görüyor.

soluk soluğa izlenecek performanslar, yarışmacıların eğitim süreçleri, aralarındaki rekabet ve dayanışma ile izleyenleri ekran başına bağlamayı hedefliyor.
Akademi’de müzikal yeteneklerini kanıtlayarak yarışmacı olmaya hak kazanacak adayların öncelikle şan, müzik, dans, koreografi, saç, makyaj, stil, yabancı dil, spor, medya gibi alanlarındaki profesyonel isimlerden çok özel eğitimler alacaklar.
Bütün adaylar Akademi ortamında birlikte yaşayacak ve her hafta seçkin isimlerin yer aldığı bir jüri önünde gerçekleştirecekleri gala performanslarıyla yeteneklerini canlı yayında bütün izleyicilere göstermeye çalışacaklar.

Endemol Türkiye’nin yapımcılığında gerçekleştirilecek bu keyifli ve zorlu maraton sonunda Türkiye yeni starına merhaba diyecek. Yarışmacılar Star Akademi’de alacakları birçok eğitimin yanı sıra müzik endüstrisinin önde gelen isimleri ve başarılı sanatçılarıyla bir araya gelme, onların deneyimlerinden yararlanma ve onlarla aynı sahnede canlı performans sergileme fırsatına da sahip olacaklarSponsorlu Bağlantılar

"Star Akademi Yarışmasına Nasıl Başvurulur" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,