Spybot Search Destroy Son sürüm İndir

programı bilgisayarınızda bulaşan zararlı yazılımları Casus yazılımlar (spyware), reklam yazılımları (adware), hijackerlar ve diğer zararlı yazılımları bulup temizlemek için kullanabileceğiniz çeşitli casus uygulamaları kaldırmaya yarayan ve ücretsiz olarak dağıtılan bir güvenlik programıdır.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Çoğu kez antivirüs programları spy (casus yazılım) lara karşı zayıf kalmaktadırlar. Spyware, adware, hijackerlar ve diğer bu türden casus yazılımları önlemek için Anti-Spy programı kullanmanızı öneririz ancak şunu unutmayın bu türden programlar ile virüsleri önleyemezsiniz güvenliğiniz için Anti-Virüs programı kullanmanız gerekmektedir.

benzerleri arasında en çok tercih edilen yazılımlardan birisidir. Bunun sebebi ise etkili spyware tarama yöntemi ve silme özellikleri ile her zaman ön plana çıkmayı başarmıştır Kişisel bilgilerinizin diğer ikinci şahıs kotu niyetli kişilerin eline geçmesini önlemekte çok etkilidir.

Bilgisayarız da internet yoluyla bulasan reklam yazılımları, popup pencereleri ve arka planda gizlice çalışan spyware gibi casus yazılımları Spybot Search Destroy ile kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Kendi kendisini otomatik olarak her zaman güncelleyen bu program Türkçe dil desteği olması kullanıcıları rahatlıkla kullanabilmesini sağlamaktadır.

Buraya tıklayarak programı indirebilirisiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"Spybot Search Destroy Son sürüm İndir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,