Satanist Kız Kedi Kesme Ayini +18

Dikkat bu haber şiddet ve kötü birtakım içerikler mevcuttur bu yüzden haberin devamını sadece yetişkinler okumalıdır. İnternette yayınlanan videoya göre 15 yaşında ve bir meslek lisesi’nde öğrenci olan Z.S isimli kız bir ayin düzenliyor. Yere çizdiği pentagram üzerinde bir kediyi parçalara ayırıyor.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


İstanbul’da bir meslek lisesinde öğrenci olduğu öne sürülen 15 yaşındaki kız öğrenci Z.S.’nin ayinde 2 kesmesi ve bu vahşeti fotoğraf ve videolarla görüntüleyip sanal ortamda yayması şok etkisi yarattı!

Yere çizdiği pentagram işareti üzerinde ikisi de 1 aylık olan kedileri canice kesen genç kız ölü kedilerle ve iç organlarıyla caniliğini hiç çekinmeden ve keyifle belgeleyip insanlara gösteriyor.

Z.S.’nin yayınladığı video ve fotoğraflara gelen yorumlarda destek mesajları veren gençlerin olması ve yakın arkadaşlarının da tepki göstermemesi ayrıca ilgi çeken bir nokta! Daha önceki mesajlarından Z.S.’nin yakın arkadaşı M. ile insanlığa sığmayan davranışlar sergiledikleri anlaşılıyor.

Genç kızın kollarındaki “faça” olarak tabir edilen kesikler ve evde çekindiği fotoğraflar da nasıl bir ruh haline sahip olduğunun göstergesi. En azından kızının kollarındaki façalara dikkat etmeyen ya da görse de bu konuda harekete geçmeyen ailenin suçu da görmezden gelinmeyecek türden.

Haberin Videosunu İzlemek İçin Buraya TıklayınızSponsorlu Bağlantılar

"Satanist Kız Kedi Kesme Ayini +18" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , ,