Sancaktepe Bölge Hastanesi Randevu Alma

İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan Bölge hastanesi 2001 yılında 36 yatak kapasitesi ile hizmete başlamıştır. Sancaktepe Bölge Hastanesinde 2 ameliyathane, doğumhane ve 7 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Tüm dallarda  faaliyet gösteren  bu hastanenin 24 saat hizmet veren acil ünitesi bölgenin en yoğun çalışan merkezi  konumundadır. Sancaktepe Bölge Hastanesinden online olarak randevu alabilirsiniz fakat hastaneden randevu alabilmek için yapmanız gereken hastanenin sistemine üye olmak, şimdi sizlere adım adım üyelik ve randevu almayı anlatacağız.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Sancaktepe Bölge Hastanesinden randevu alabilmek için ilk önce üye olmalısınız. Aşağıdaki yıldız ile belirtilen yerler doldurulması zorunlu alanlardır.

 

Adı (*)

Soyadı (*)

Cinsiyet

Şirket

Telefon

Cep Telefonu (*)

Email (*)

Şifre (*)

Ülke İl İlçe(*)

Adres(*)

Posta Kodu

Doğum Tarihi(*)

Not: (*) Üyelik için girilmesi zorunlu alanları göstermektedir. Girdiğiniz bilgiler bu site içinde yapacağınız işlemlerde sizi tanımak ve ürün satın alırsanız sizlerle haberleşebilmemiz içindir. Bu bilgiler kesinlikle başka amaçlar için kullanılmaz.

Üye olabilmek için buraya tıklayınız.

Randevu alabilmek için üyeliğinizi tamamladıktan sonra aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapıp randevunuzu alabilirsiniz.

Sancaktepe Bölge Hastanesi Randevu Almak için Buraya Tıklayınız

Sancaktepe Bölge Hastanesi
Atatürk Caddesi No : 125 Sarıgazi / İSTANBUL
Tel: 0 216 621 13 13 Faks: 0 216 621 20 10Sponsorlu Bağlantılar

"Sancaktepe Bölge Hastanesi Randevu Alma" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,