Sağlıklı Yaşam Merkezi Performans Artırıcı Aldatmacası

Sağlıklı Yaşam Merkezinden telefonla arandım ve bir bant kaydı dinlettiler. Telefondaki ses performans arttırıcı bir ilaçtan bahsediyordu ve bu beni oldukça kızdırmıştı. İlacı istiyorsanız 1 tuşuna basınız. Tamam bastık ve telesekreter otomatik olarak sizi müşteri temsilcilerinden birine bağlıyor. Karşımdaki kişi “Sağlıklı Yaşam Merkezine hoş geldiniz size nasıl yardımcı olabilirim” diye beni karşıladı. Özellikle bayanları koymuşlar, cinsel gücü artıran performans ilacı satıyorlar şaka gibi neyse konumuzdan kopmayalım. Telefon numaramı nereden buldunuz size benim numaramı kim verdi diye sorduğumda karşımdaki kişi gevelemeye başladı.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Beni arayan numara 0530 955 98 23 nolu telefon numarasıdır. Hayır kimden cesaret aldınız ya siz kim oluyorsunuz telefonla cinsel performans artıran ilaç satmaya çalışıyorsunuz. Neymiş bitkiselmiş falan filan, böyle bir sorunu olan kişi hastaneye doktora gider ve doktor reçetesiyle uygun bir ilaç alır. Telefondaki bayandan beni yetkili bir kişiye bağlamasını istedim, ona da cep telefonu numaramı nasıl bulduklarını nasıl arayabildiklerini soracaktım. Ancak karşıdaki bayan bunu yapmak yerine bu ilacı herkesin kullandığını anlatıyor. Tabi telefon numaramı nasıl bulduklarını söyleseler foyaları ortaya çıkacaktır.

adı altında beni daha önce yine aramışlardı ve o zamanda cüzi bir ücret karşılığı iPhone kazandığımı iddia etmişlerdi. 10’da 1 fiyatına veriyorlardı. Tamam her şey iyi güzelde nasıl kazanmışım çekiliş mi yaptınız yoksa elinize geçirdiğiniz tüm cep telefonu numaralarına aynı aldatmacayı mı yapıyorsunuz. Adamlar para kazanmanın yolunu bulmuş siz siz olun bu tür oyunlara gelmeyin, bize uyarması düşer.

Not: Sağlıklı Yaşam Merkezi adı altında arandım böyle bir kurum var mı yok mu ondan bile haberim yok, Bu ismi kullanan üçkâğıtçılarda olabilir doğrudan kurumda olabilir. Bu yüzden Telefon numarasını paylaştım, lütfen başınıza gelen örnek olayı yorum kısmından paylaşınız. Herkes bu ve benzer konularda bilinçlendirilmelidir.Sponsorlu Bağlantılar

"Sağlıklı Yaşam Merkezi Performans Artırıcı Aldatmacası" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , ,