Sağlık Bakanlığı Sigarayı Bıraktırma Dolandırıcılığı

Sağlık Bakanlığı Sigarayı bırakmanızı destekliyor. Sigarayı bıraktıran ilacı satın almak istiyorsanız hemen 1 tuşuna basınız. İşte size bir dolandırıcılık firması daha, sanki sağlık bakanlığından arıyorlarmış gibi bir hava veriyorlar ve size sağlık bakanlığı ile hiçbir ilgisi olmayan bir ilacı satmaya çalışıyorlar. Eğer sigarayı bırakmak istiyorsanız ALO 171 sigara bırakma danışma hattını arayarak bu sorunu aşabilirsiniz. Sigara bırakma konusunda eğitim almış operatör aracılığı ile doğru yöntemler kullanabilirsiniz.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonla sizi arayan dolandırıcılar ilk önce sizin güveninizi kazanmak için sağlık bakanlığından arıyorlarmış gibi yapıyorlar. Güven sorununu aştıktan sonra bilgilerinizi ve tabi ki de kredi kartı numaranızı istemektedirler. Size ne olduğu belli olmayan bir ilacı fahiş bir fiyata satmak istemektedirler.

İlk önce sigarayı bırakmak istiyorsanız bu şarlatanlara itibar etmeyiniz. Yapmanız gereken ilk şey ALO 171 sigara bırakma danışma hattını aramak olmalıdır. Sizi arayanlara şu soruyu sorun cep telefonu numaramı nasıl buldunuz. Zaten siz bu soruyu sorunca kekelemeye başlayacaklardır. Tutarsız cevaplar vereceklerdir ve yetkili birine bağlanmak istediğinizde kesinlikle böyle bir bağlantı söz konusu bile yapmayacaklardır. Belki de sadece birkaç kişinin kurduğu olta taktiğidir. Binlerce kişiye mesaj gönder içlerinden kaç tanesini ikna edebilirsen. MedyaCaf.Net olarak bize sizleri uyarmak düşüyor.Sponsorlu Bağlantılar

"Sağlık Bakanlığı Sigarayı Bıraktırma Dolandırıcılığı" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , ,