Plates Nedir Faydaları Nelerdir

ismi Joseph adlı kişinin kontroloji ismini verdiği metodu, zihin ve beden bütünlüğü öngören denge nefes ve hareket sistemlerinden oluşarak ortaya koyduğu bir sentez olarak düşünebiliriz. , eklemleri, kemikleri ve kasları güçlendiren, esneten ve özellikle içsel karın kaslarının kuvvetlendirilmesi esasına dayanan bir sistemdir. ile 20 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. 30 seans sonunda ise tamamen yenilenmiş bir vücuda, özellikle de sağlıklı, sıkı karın ve sırt kaslarına sahip olabilme imkanı vaat ediyor.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


egzersizlerini her yaştan bireyin kolayca yapabileceği bir egzersiz sistemdir diyebiliriz. Ayrıca egzersizleri engelli bireyler için adapte edilebilme imkanına sahiptir. Böylece fiziksel ve zihinsel rahatlama, uyum ve vücut farkındalığı sağlanabilir. Dansçılar ve sanatçılar tarafından özellikle tercih edilen egzersiz sistemi kas gelişimini sağlarken kasları kalınlaştırmadan sıkı bir görüntü sağlayabilmektedir.

Pilates duruş bozukluklarının tedavisinde, esneklik kazanmada ve denge gelişiminde, sakatlık rehabilitasyonunda etkili olarak kullanılmaktadır. Hamile kadınlarda konsantrasyon ve nefes çalışmalarından programlı olarak yararlanılan bir sistemdir. Pilates, Sıkı ve kuvvetli karın kasları sağlar. Kuvvetli ve esnek kaslar oluşturur. Vücut duruşunu destekler. Kas kontrolünü sağlar. Dolaşım sistemini etkileyerek rahatlamayı sağlar. Fiziksel uygunluk düzeyini arttırır. Sakatlanma riskini azaltır. Konsantrasyon gücünü arttırır. Atletik performansı arttırır.Sponsorlu Bağlantılar

"Plates Nedir Faydaları Nelerdir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , ,