Pendik Bölge Hastanesi Randevu Alma

İstanbul Pendik ilçesinde bulunan Bölge hastanesi, Bölge sağlık gurubunun üçüncüsü olan 2010 yılı başında hizmete girmiştir. 15’i suit 102 hasta odası, 23 yataklı Yoğun Bakım Üniteleri, 6 Acil Gözlem yatağı gösteren hastanede tam donanımlı 4 ameliyathane, 2 doğumhane, modern bir Anjiografi ünitesi bulunmaktadır. Tüm tıp branşlarında polikinlik ve tanı üniteleri olmakla beraber Kalp-damar cerrahisi, Ortopedi, Nöro-şirürji, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon, Nörolaji ve plastik cerrahi alanlarında ön sırada olmak Pendik Bölge Hastanesinin hedefleri arasında, Pendik Bölge Hastanesinden online olarak randevu alabilirsiniz fakat hastaneden randevu alabilmek için yapmanız gereken hastanenin sistemine üye olmak, şimdi sizlere adım adım üyelik ve randevu almayı anlatacağız.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Pendik Bölge Hastanesinden randevu alabilmek için ilk önce üye olmalısınız. Aşağıdaki yıldız ile belirtilen yerler doldurulması zorunlu alanlardır.

Adı (*)

Soyadı (*)

Cinsiyet

Şirket

Telefon

Cep Telefonu (*)

Email (*)

Şifre (*)

Ülke İl İlçe(*)

Adres(*)

Posta Kodu

Doğum Tarihi(*)

Not: (*) Üyelik için girilmesi zorunlu alanları göstermektedir. Girdiğiniz bilgiler bu site içinde yapacağınız işlemlerde sizi tanımak ve ürün satın alırsanız sizlerle haberleşebilmemiz içindir. Bu bilgiler kesinlikle başka amaçlar için kullanılmaz.

Üye olabilmek için buraya tıklayınız.

Randevu alabilmek için üyeliğinizi tamamladıktan sonra aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapıp randevunuzu alabilirsiniz.

Pendik Bölge Hastanesi Randevu Almak için Buraya Tıklayınız

 

Pendik Bölge Hastanesi
Doğu Mah. Yücel Sk. No: 2 Pendik / İSTANBUL
Tel: 0 216  585 32 00  Faks: 0 216 375 22 12Sponsorlu Bağlantılar

"Pendik Bölge Hastanesi Randevu Alma" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,