Ogame Neden Yasaklandı

Yasaklılar listesine strateji oyunuda eklendi. Gameforge tarafından yayınlanan ve Türkiye’de 600.000’e yakın oyuncusu bulunan Ogame, Türkiye’de . Siteye girmeye çalışanlar klasik Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir. yazısı ile karşılaştılar. Peki şimdi oluşturmuş olduğunuz uygarlık ne olacak işte ayrıntılar.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.

www..com.tr adresinde “T.C. Kartal Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesinin 16.02.2010 tarih ve 2010/44 D.İş sayılı kararı gereği erişime engellenmiştir.” Yazısı yer alıyor.

DNS ayarlarını değiştirerek girmeye çalışan, örneğin OpenDNS kullanan oyuncular sadece “It Works” yazısıyla karşılaştılar.
Popüler bir strateji oyunu olan Ogame, internet tarayıcı üzerinden oynanıyor. Devasa multiplayer yani çoklu oyunculu bu oyun bilim kurgu türüne ait. Oyuncular kendi uygarlıklarını ve filolarını kuruyor, devasa uzay savaşları yapıyor.

Bu konuyla ilgili detaylı bir resmi açıklama olmadı; ancak oyunda bu durum çözümlenene kadar saldırıların durdurulduğu açıklandı.Sponsorlu Bağlantılar

"Ogame Neden Yasaklandı" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,