Numara Taşımada En İyi Operatör Hangisi

GSM operatörleri kıyasıya bir rekabet içerisine girdiler. Daha çok müşteri kapabilmek için ellerinden geleni yapan operatörlerde peki en avantajlı operatör hangisi diye haliyle soruluyor. Bir kampanya bitmeden yenisini çıkıyor. Kampanyaya geçeyim mi diye düşünürken bir diğer operatörün kampanyası başlıyor. Operatörler arası müşteri kapma yarışı kıyasıya devam ederken müşterilerinde kafası karışıyor haliyle, Avea, Vodafone ve Turkcell GSM operatörleri arasında en avantajlı olanı incelemek için makalemizi okumaya devam ediniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Avea‘nın 19′luk tarifesine geçiş yapmak isterseniz 19 TL’ye her yöne 500 dk, her yöne 1.000 sms ve 1 GB internet paketinden yararlanabiliyorsunuz. 25 yaş ve altı kullanıcılar için bu tarife şu an için çok cazip gibi görünüyor.

Vodafone‘un Genç Avantaj Tarifesi yine avantajlı tarifeler arasında yer alıyro. Faturalı Genç Avantaj tarifesiyle ayda sadece 25 TL’ye her ay Her yöne 500 dakika her yöne 5.000 sms avantajından faydalanabiliyorsunuz.

Turkcell‘in ise araştırdıklarım arasında benim için en avantajlı olana her yöne 300 dakika her yöne 3.000 sms, çok ucuza 100 MB internet paketi ve turkcell’lilerle haftada 2 gece bedava konuşma paketi oldu.

GSM operatörleri kampanyaları özellikle belli yönlere ağırlık vermiş ve her biri kullanıcıya göre değişiklik göstermektedir. Örneğin kendi kullandığım kampanyadan bahis edecek olursam hiçbir zaman sabit fiyatı ödeyemedim her ay mutlaka bir şekilde sabit fiyatı 2-3TL üzerinde ek bir ücret ödemekteyim, Sizde kullandığınız GSM operatörü ve tarifelerle ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşınız.Sponsorlu Bağlantılar

"Numara Taşımada En İyi Operatör Hangisi" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , ,