Myspace ve lastfm Nasıl Girilir

Ülkemizdeki yasaklı siteler kervanına ve de katıldı. Bir çok üyesi bulunan bu sitelere neden engellendiği konusunda henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak MedyaCafe.Net kullanıcıları bunun kendilerine engel olamayacağını iyi bilirler.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


www..com ve www..com adreslerine erişmeye çalışan kullanıcılar “Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir. T.C. Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 26.06.2009 tarih ve 2009/45 sayılı kararı gereği erişime kapanmıştır.” Ekranıyla karşılaştılar.

Milyonlarca kullanıcısıyla dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olan Myspace ve müzik dinleyenlerin, dinledikleri parçaların listelerini paylaşabildikleri Last.fm engellenmiş durumda. İkisinin de ortak noktası müzik yayını yapmaları. Ancak henüz resmi bir açıklama da yapılmadı.

“Ağ Bağlantılarım” açıp bağlı olduğuz ağa sağ tık yapıp özelliklere giriyorsunuz ve aşağıdaki menüye ulaşıyorsunuz.

1

“Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) tıklayıp Özellikler sekmesine tıklıyorsunuz ve aşağıdaki menüye ulaşıyorsunuz.

2

“Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini Kullan” sekmesine tıklıyorsunuz “Yeğlenen DNS sunucusu” karşısına 4.2.2.1 yazıyorsunuz “Diğer DNS Sunucusu” karşısına 4.2.2.2 yazın ve tamam tıklayın kullandığınız tarayıcıları (İnternet Explorer, Firefox)  kapatıp yeniden açmayı unutmayınSponsorlu Bağlantılar

"Myspace ve lastfm Nasıl Girilir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,