Microsoft Office 2010 Beta

Microsoft’un gelecek Office paketi, kullanıcıların hizmetine sunuldu Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher ek özellikleri ile birlikte Microsoft Office 2010 ’yı sizde deneyebilirsiniz. Office 2010’un kullanıcı arayüzü eski sürümlerden oldukça farklı ve programın simgeleri de değiştirilmiş durumda.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Office şimdi x86 ve x64 İşletim sistemleri için seçenekler sunmakta, sürümleri Office ev ve İş, Office Professional ve Professional Plus üç farklı sürümde ve Windows işletim sistemleri x86, x64 sürümlerinde test edebilirsiniz.
Aşağıdaki indirme linkine tıkladıktan sonra Windows Live ID’niz ile oturum açtığınızda istediğiniz mimariyi seçip indirebilirsiniz. Yeni sürümün getirdiği yenilikler arasında daha derli toplu hale getirilmiş arabirim ve Windows 7 geliştirmeleri mevcut.

Office ilk olarak bu versiyonu ile ISO sertifikalı Office-Open-XML formatını destekleyecek. Bunun dışında ara yüzdeki en büyük değişikliklerden birkaçı: Görselliği Windows 7’i andıran, geliştirilmiş Ribbon menü sistemi; Office Düğmesine eklenen birkaç işlevsel fonksiyon ve Web uygulamaları için gerekli olan en önemli programlar.

Office 2010 Beta; Windows XP SP3, Windows Vista SP1 (ve üzeri) ve aynı zamanda Windows 7′de çalışabilmektedir.

Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"Microsoft Office 2010 Beta" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , ,