Metin 2 Şifre Unutma ve Çalınan Hesap

oyunu oldukça popüler ve oyunu oynayan kişi sayısı gün geçtikçe artıyor Doğunun Gizemli Dünyasındaki resmedilmeye değer şehirlerle ve etkileyici manzaralarla karşılaşmaya hazırlan.Tehlikeli savaşlar seni bekliyor. Bir dövüş sanatları ustası ol ve ülkeni metin taşlarının karanlık etkilerinden koru şeklindeki sloganıyla büyük oyuncu kitlesine sahip ve tabiî ki şifre unutmaları ve çalınan kullanıcı hesapları oyun severlerin başını ağrıtmakta…

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Unuttuğuz Şifrenizi Geri Almak için;

unuttuğunuz şifrenizi bulmak için  bu adrese tıklamanız gerekmektedir.  Açılan pencerede gerekli bilgileri doldurup şifrenizin mailinize gelmesini beklemelisiniz. Kullanıcı adınızı ve mail adresinizi doğru girmediğiniz taktirde şifreniz mail adresinize gönderilmeyecektir.

Çalınan Hesaplar İçin;

metin2Metin2 üzerinden kendine çıkar sağlamak isteyen ve bu sebeple her yolu deneyen bazı kişiler, firmalar ve oluşumlar bulunmakta. Gerek size sundukları hile programları ve içersine sakladıklarıyla olsun, gerek oyun parası olan Yang satışıyla olsun gerekse sizlerin hesaplarını çalarak olsun çeşitli yöntemler kullanmaktadırlar.

Son günlerde çalınan hesap sayısında ciddi bir artış oldu ve Metin 2 oyun şirketi savcılığa suç duyurusunda bulunacak veya herhangi bir şekilde yasal yollara başvuracak oyunculara, başvuruları sırasında gereken son bağlantı bilgilerini verme kararı aldı. Dolayısıyla bu konuyla yasal yollar üzerinden ilgilenecek oyuncularımıza gerekli yardım yapılacaktır. Çalınan hesaplarınız konusunda hakkınızı aramak ve hırsızların yargılanmalarını sağlamak en doğal hakkınızdır.

Kaynak: http://www.metin2.org/Sponsorlu Bağlantılar

"Metin 2 Şifre Unutma ve Çalınan Hesap" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,