Maltepe Bölge Hastanesi Randevu Alma

İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan Bölge hastanesi, 1993 yılında açıldı. 50 yatak, 11 yoğun bakım yatağı, 2 acil gözlem yatağı ile faaliyet göstermekte olan tam donanımlı iki  ameliyathane ve iki doğumhanesi ve tüm  Bölge Hastanesinin eklentisi olarak bazı dallarda çalışan bir polikliniği de mevcut, Maltepe Bölge Hastanesinden online olarak randevu alabilirsiniz fakat hastaneden randevu alabilmek için yapmanız gereken hastanenin sistemine üye olmak, şimdi sizlere adım adım üyelik ve randevu almayı anlatacağız.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Maltepe Bölge Hastanesinden randevu alabilmek için ilk önce üye olmalısınız. Aşağıdaki yıldız ile belirtilen yerler doldurulması zorunlu alanlardır.

 

Adı (*)

Soyadı (*)

Cinsiyet

Şirket

Telefon

Cep Telefonu (*)

Email (*)

Şifre (*)

Ülke İl İlçe(*)

Adres(*)

Posta Kodu

Doğum Tarihi(*)

Not: (*) Üyelik için girilmesi zorunlu alanları göstermektedir. Girdiğiniz bilgiler bu site içinde yapacağınız işlemlerde sizi tanımak ve ürün satın alırsanız sizlerle haberleşebilmemiz içindir. Bu bilgiler kesinlikle başka amaçlar için kullanılmaz.

Üye olabilmek için buraya tıklayınız.

Randevu alabilmek için üyeliğinizi tamamladıktan sonra aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapıp randevunuzu alabilirsiniz.

Maltepe Bölge Hastanesi Randevu Almak için Buraya Tıklayınız

Maltepe Bölge Hastanesi
Bağdat Caddesi No: 189Maltepe / İSTANBUL
Tel: 0 216 441 20 20 Faks: 0 216 352 02 20Sponsorlu Bağlantılar

"Maltepe Bölge Hastanesi Randevu Alma" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , ,