Lost Büyük Final Yorumları

Lost dizisi dünyanın en pahalı dizisi olarak izleyicilerin karşısına hızlı bir giriş yapmıştı o zamandan bu yana 6 sezon geçiren zamanda dünyada milyonlarca hayranı oluştu ve dizini her bölümü takip ediliyordu özellikle dizi içerisinde ki sırlar izleyicileri hep merakta bırakması dizinin bir sonraki bölümünü heyecanla beklemesine neden oluyordu ancak geçtiğimiz günlerde büyük finali yapılan Lost dizisi hayranlarının tepkisine neden oldu.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Özellikle dizide adayla ilgili bir çok sırrın açıklanamaması hayranlarını üzdü

Birçok kahramanı finalden bir önceki bölümde ölmüş olan dizinin finalinde Jack, adadaki manyetik çekim alanını etkisiz hale getirerek arkadaşlarının kurtulması için kendini feda ediyor. Bu sayede Kate, Sawyer, Hugo, Claire, Benjamin ve Miles, pilot Lapidus’ın kullandığı uçakla adadan kaçıyorlar.

Ancak dört saatlik finalin son sahnesinde altı yıldır tanıdığımız kahramanların, ölenler de dahil hepsinin gerçek hayatta bir kilisede buluştuklarını ve sevgililerin birbirlerine kavuştuklarını görüyoruz. Böylece dizi, izleyiciyi hayalle gerçek arasında bırakarak sona eriyor.Sponsorlu Bağlantılar

"Lost Büyük Final Yorumları" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,