Kredi Kartı Borcunuz mu Var Mesajlarına Dikkat

borcunuz mu var!! Hemen arayın. Tüm borçlarınızı 3 ay erteleme 12 ay taksitlendirme kampanyasını kaçırmayın bizi arayınız.

Kredi kartı borcunuz mu var artık dert etmeyin biz size en uygun şekilde taksitlendiriyoruz.
kartınızdan nakit mi almak istiyorsunuz 1 ay ertelememi istiyorsunuz sizlere bütün imkanı sunuyoruz. Hemen bizi arayın…

Dolandırılmak istemiyorsanız bu mesajlara dikkat etiniz…
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Dolandırıcıların yeni taktiği ise borçları olan vatandaşı hedef almış durumda. Milyonlarca vatandaşın kredi artlarından dolayı borç batağında olduğunu bilen dolandırıcılar bunu fırsata çevirmiş durumdalar. Her borcuna farklı faiz oranıyla taksit yaptıklarını vaat eden bu kişiler el ilanları, internet ve gönderdikleri SMS’lerle kişilerin tuzağa düşmesini bekliyor. Bu şahıslara modern tefeci desek yanlış olmaz.

Bu dolandırıcılar, internet sitelerinde nakit elde etmek için ticari alışveriş yaptıklarını söyleyip kendilerine bir kılıf uydurmuşlar. Bu siteler pek çok ailenin ocaklarını söndürüyor. “Kart borcunuz mu var gelin biz kapatalım, sizden hiçbir şey istemiyoruz. Kredi kartı borcunuzu biz ödüyoruz” gibi mesajlar veren dolandırıcılar size para satıyorlar. Bankalardan yüksek faiz almaktansa bu tefecilere başvuran vatandaş yüzde 12 – 17 arasında faiz ödüyor. Tefeciler işi o kadar ilerletmiş ki borca 12 taksit bile yapıyorlar. Üstelik tüm bu işlemleri yaparken kimseyle yüz yüze muhatap bile olmanız gerek yok…Sponsorlu Bağlantılar

"Kredi Kartı Borcunuz mu Var Mesajlarına Dikkat" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , ,