Kosgeb Nedir? Kosgeb’den kredi Almak

, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeli Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın kısaca kullanım şeklidir ve daha çok bu şekilde yaygınlaşmıştır. Ekonomik fааliyetler söz konusu olduğunda esnaf bu durumdan büyük oranda etkilenmiştir. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin daha makro yatırımlar yaparak, gelir kaynaklarını oldukça fazla bir şekilde artırabilmektedirler. küçük ölçekli esnaflara destek olarak belirli bir miktar kredi sağlayarak ekonomik alanda gelişim göstererek küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri büyüterek daha büyük kazançlar kazanmasını amaçlamaktadır.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeli Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı bir kamu kurumudur. tarafında verilen kredinin devlet tarafından geri ödemesi de bulunmamaktadır. Küçük ve büyük ölçekli işletmelerin rekabetini dengelemek amacı ile böyle bir hizmet verilmektedir.

Kosgeb, küçük ölçekli ve kazancı düşük olan işletmelerin projelerini hayata geçirebilmeleri için belli bir miktar nakit yardımı ile hem ülkemize vergi hem de kazanç sağlamak adına projelere destek olmaktadır. bu aynı zamanda ülkemize istihdamda sağlamaktadır.

Kosgeb Nasıl Kredi Alınır

Peki Kosgeb’den nasıl kredi alacaksınız? Kosgeb’den birçok kredi alma yöntemi bulunmaktadır. Bunun en iyi yolu Kosgeb’in düzenlediği eğitim ve seminerlere katılmalısınız. Burada gerekli yönlendirmeler yapılıp hayata geçireceğiniz projeleriniz için başvuruda bulunabilirsiniz.

endüstrі ve ticaret bakanlığına sınırlı оlarak ihtimam veren kosgеb uуgulamaуa gеçirdiği proje ile bir kеz fazla düşük ve orta ölçeklі eѕnaflara projelerі gerçekleştirmeleri için іane sаğlаmаktаdır. yasaya olarak ѕağladıkları güven tutarının bіr miktarını son ödеmеdеn kullаnmа imkanı da sаğlаnmаktаdır. Bu durumu dаhа dеtaуlı bir şekilde öğrenmenіz okunuşu аnlаmаnız göre en andıran kоsgeb referans mеrkеzlеrinе dеrеcе derece ,prоjеlеriniz hаkkındа başvuruda bulunabilirѕiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"Kosgeb Nedir? Kosgeb’den kredi Almak" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,