Kısaca Telepati Nedir

bir ruh bilimidir. Birinin düşündüklerini veya uzakta geçen bir olayı hiçbir bağlantı olmadan algılama, uza duyum u olarak tanımlanır.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Telepatiyle zihin okumayı birbirine karıştırmamak lazımdır. Telepatide bilgiyi alan kişi, veren kişi bilgiyi verdiği sürece alır. Bunun haricinde bilgi alamaz. Fakat zihin okumada alıcı kişi karşısındaki insanın haberi olmadan aklından geçenleri algılayabilir.

yasal olan diğeri ise yasal olmayan diyebileceğimiz bir hadisedir aslında.

İkinci olana bi nevi MindHacking ve ya BrainHacking diyebiliriz. Telepati ayrıca duygu yönüyle birbirlerine bağlı insanlarda çok görülen bir hadisedir. Hepimiz istemeden bir çok kez bunu başarmışızdır ama farkında değilizdir. Örneğin, severek beraber olduğunuz bir arkadaşınızı düşündüğünüzde onun sizi o an telefonla araması buna bir örnektir.

Siz ona en düşük seviyede sinyaller göndermişsinizdir ve o sinyaller bu kişiyi uyarmış, O da sizi aramıştır. Siz bunun bir tesadüf olduğunu sanırsınız.

Telepati her insanın çalışarak geliştireceği bir yetenektir ve çeşitli çalışma platformları vardır. Bu platformlardan en basiti de Zener kartları dediğimiz, birbirine benzemeyen 5 şekilden oluşan kartlardır.

Bu şekiller Kare, Daire, Artı, Dalga ve Yıldızdan oluşmaktadır. Yıllarca süren telepati araştırmaları ve gelişim için bu kartlar kullanılmıştır.

Alıştırmalara Geçiş

Öncelikle size lazım olan şey alıcı mı yoksa verici mi olmak istediğinizdir. Bu kararı verdikten sonra sessiz bir mekanda telepati çalışması yapacağınız eşinizle bir süre zihninizi boşaltmanızdır. Hiçbir şey düşünmeyin. Hiç birşey düşünmeyeceğinizi de düşünmeyin! Sadece rahatlayın ve kendinizi salıverin.

vücudunuz ve beyniniz çok rahat olmak zorundadır. Stres ve sıkıntı gibi negatif duygu dolu bir gün geçirmişseniz o gün bu çalışmayı yapmayın. Şimdi zener kartlarını hazırlayalım. PC den çizip yazıcıdan çıkarırsanız daha düzenli bir kart detesi elde edersiniz .Her şekilden 5 tane ve toplamda 25 tane kartınız olmalıdır.

Bu olayı yaparken her iki tarafta da bir kağıt ve bir kalem olmalıdır. Alıcı odanın bir ucunda ve verici de diğer ucunda bir masada ve ya uygun bi yerde oturmalılar. Verici kalemle masaya vurarak ilk kağıdına konsantre olmalıdır. Kalemin sesini duyan alıcı şekli algıladıktan sonra tahminini kağıda yazıp yazmadığını belirtmek için o da kalemle işaret vermelidir.

Buradaki amaç ortamda sessizliğin ve sükûnetin bozulmadan 25 tahmini gerçekleştirmektir. Daha sonra verici ve alıcının kağıtları karşılaştırılıp sonuçlara bakılır. Konsantrasyon sırasında verici o şeklin alıcının zihninde olasını istemeli ve düşünmelidir. Hızlı tahminler yapmayın ve gerçekten bi şeklin aklınızda canlanmasını ve ya içinize doğmasını bekleyin.

Sonuçlar

1) 5 doğru tahmin matematiksel olarak mümkündür ve rastlantısal sonuç sınıfına girer.

2) 5-10 doğru tahmin telepatik yeteneğin su yüzüne çıkmaya başladığını gösterir.

3) 10-15 adet doğru tahmin telepati yeteneğinizin olduğunu gösterir.

4) 15-20 adet doğru tahmin alıcının da vericinin de iyi uyum sağladığı ve güçlü telepati yapabildiklerini gösterir.

5) 20-25 adet doğru tahmin profesyonellik aşamasıdır ve pek sık rastlanmaz.

Üstteki oranlarla bir defaya mahsus karşılaştıysanız sonuçta bu şans olabilir.

Bu oranların bir kaç defaya mahsus birbirlerine çok yakın değerlere sahip olması durumunda geçerlilik kazanacağını unutmayın. Aşağıda gördüğünüz tabloyu print edip, keserek kendi kart destenizi oluşturabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"Kısaca Telepati Nedir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , ,