9:29 am - Cumartesi Aralık 20, 2014

Kısaca Franchising Nedir Franchising Nasıl Yapılır

Kısaca Franchising Nedir Franchising Nasıl Yapılır

iş modeli son zamanların en başarılı iş modellerinden birtanesidir. kelime manasıyla bir nevi bayilik anlamına gelebilir fakat bayilikten farklı yönleri vardır. , başarılı büyük işletmelerle küçük iş sahipleri arasındaki başarılı bir ortaklıktır. veren firma ile alıcı arasında marka kullanım bedeli ve sözleşmeye göre belli bir miktarda ücret alınır. iş modelinde; franchisor, kanıtlanmış karlı bir sistemi bir yatırımcıya satarak piyasa payını artırır. Yatırımcı yani franchisee ise herhangi bir yeni işe başlarken oluşabilecek masraf yaratan hatalardan kaçınarak riski en aza indiren bir anahtar teslim işini satın alır.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


, tüketiciler için gerçek bir nimettir. Çünkü bu iş modeliyle başarılı bir ürün ya da hizmet dünyanın her tarafında farklı bölgelerde yüzlerce ya da binlerce kez çoğaltılabilir. Bu durum firmanın işine gelmektedir. sistemi sayesinde ulaşamayacakları yerlere şube açıyorlar hem kendi ürünlerini satıyorlar hem de o bölgedeki insanlara kazandırıyorlar. sayesinde birçok firma küçük bir işletme iken dünya markası olmuştur. Kısaca iş modeli, bir kazan/kazan modelidir.


"Kısaca Franchising Nedir Franchising Nasıl Yapılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş
Etiketler: , , , , , , , , ,

Popüler Aramalar; frençayz nedir, frençayz ne demek, frençayz, frençayz veren firmalar, francayz ne demek, franchising nasıl yapılır

"Kısaca Franchising Nedir Franchising Nasıl Yapılır" Haberinde 1 Yanıt bulunuyor

Yorum Yazın

Sitede Ara