Karın Bölgesi Nasıl Zayıflatılır

Son yılların giderek artan sağlık sorunlarından bir tanesi de kilo sorunu, giderek artan fastfood yeme alışkanlığı ve sağlıksız beslenme kilo problemine buda diğer sağlık sorunlarını tetiklemeye yol açıyor. Fazla kilolar yalnızca sağlık sorunlarına değil dış görünümünüzde bozmaktadır. Özellikle göbek bölgenizdeki yağları eritme yöntemlerinden bahis edeceğiz. Karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak için yapmanız gereken egzersizler mevcut ancak bu hareketlerin bilinçli ve düzenli bir şekilde yapılması göbek bölgelerinde oluşan kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayacak.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Dikkatli beslenme ve hareketli bir yaşama geçerek karın bölgesindeki yağlardan kurtulabilirsiniz. Gün içerisinde bol bol su içilmesi ve içilen suyun gün içerisinde belirli periyotlara yayılması da bu konuda büyük önem arz etmektedir. Karın bölgesi şikayetleri için önerilen diğer bir yöntem ise yürüyüştür. Günün belirli aralıklarında yürüyüş yapılması, hatta eğer masa başında bir işte çalışılıyorsa mevcut araların kesinlikle yürüyüşle değerlendirilmesi önerilmektedir.

Pilates: bu sporda karın bölgesi ve sırt güclenir ve denge kazanır. Böylece vucut germe ve güçlendirme hareketleri sayesinde hızla gelişir. Başladıktan bir kaç hafta sonra etkilerini göreceksiniz

Yüzme: vucüttaki tüm kasları çalıştıran bu güclü ve etkili spor dalında son derece önemli ve işe yarar etkenler bulunmakta. Yüzücülerde göbek sorunu çok fazla görülmez, cünkü yağ yaktıran yüzde yüksek kalori yaktırır.

Mekik çekme: günde iki kez, sabah ve akşam mekik çekmek ve karın kaslarınız acıyana kadar çalıştırmak size iyi bir karın kası sağlar. Karın bölgelerindeki kaslarınızın güçlenmesini bölgedeki yağların eritecektir.Sponsorlu Bağlantılar

"Karın Bölgesi Nasıl Zayıflatılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , ,