Kadınların Sevilmeyen Huyları ve Hareketleri Nelerdir

Kadınlarda sevilmeyen şeyler nelerdir, kadınların sevilmeyen yönleri, kadınların hangi hareketleri sevilmez? Kadınların erkekler tarafından çokça hoşlanmadığı bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumlar erkeğin kadından soğumasına neden olduğu gibi bazen bir ilişkinin daha başlamadan son bulmasına bile neden olmaktadır. Peki kadınlar bu hareketleri neden yapıyor ve kendilerinden bile soğutacak kadar yapılan bu durumlar nelerdir.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınların Sevilmeyen Hareketleri

Diğer kadınları eleştirmek

Bu erkekleri en çok iğreti ettiren bir durum. Yanındaki kadının sürekli olarak başka bir kadını çekiştiriyor olması ya da sürekli eleştiriyor olması ereklerde yanındaki kadının kendine güven eksikliği olduğunu düşündürtüyor.

Erdemliymiş gibi yapmak

Erkeklerin çoğu bir kadını ilk gördükleri 5 saniye içinde tahsil durumlarını, zevklerini, nasıl bir aileye mensup olduklarını, hatta okudukları kitapları tahmin ettiğini söylüyor. Bu yüzden mış gibi yapmaya sakın kalkmayın erkekler hemen anlıyor.

Kıskançlık

Eskiden daha alt sıralarda yer alan bu madde, yeni nesil erkekleri çok bunaltmış olacak ki, yüzde 60′ı en çok nefret ettiği şeyin kıskançlık olduğunu söylüyor. Aslında hiçbirinin “sevgi kaynaklı” kıskançlığa itirazı yok ama iş, günün her saati aranmaya varınca ilişkinin ömrünün kısaldığına dikkatler çekiliyor.

Şifreli konuşmak

Erkeler için “hayır” “hayır” dır, “evet” ise “evet”. Ama söz konusu kadınlar olunca, iş değişir. Kadınlar her zaman isteklerini tam olarak belli etmezler, bu da çeşitli sıkıntılar doğurur .Erkekler kadınlardan kendilerini açık bir şekilde ifade etmelerini isterler.

Aşırı duygusallık

Aşırı yakınlık gibi aşırı duygusallık da, bir erkeğin en çok nefret ettiği şeyler arasında. Her şeye alınan, durup dururken sorun çıkaran, eleştiriye gelmeyen ve en önemlisi gözyaşlarını silah olarak kullanan kadınlar, erkekler için tam bir uzak durulması gerekenler arasında.Sponsorlu Bağlantılar

"Kadınların Sevilmeyen Huyları ve Hareketleri Nelerdir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, ,