Kadınların Eşlerine Söylemediği Şeyler Nelerdir

hiç merak ettiniz mi? Eşinizle aranız ne kadar iyi olursa olsun kadınların eşlerine söyleyemediği bazı şeyler vardır. Kadınların farklı düşünüp fakat farklı cevaplar verdiği konular bir araya getirildi. Kadınların kocalarına asla söylemediği cümleler arasında pazar günü istediğin kadar dışarıda kalabilirsin, arkadaşlarını ihmal ediyorsun, tek bir kredi kartı ikimize de yeter, akşam arkadaşlarınla birlikte maç izle, ben kendi başımın çaresine bakarım, bebeğin adını sen koy, bu sene tatile gitmesek de olur. Gibi cümlelerin tarafından hiç söylenmediği ortaya çıktı. İşte kadınların aslında neyi düşündüğü fakat ne dediği;
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


için alışveriş yapmak mutluluğun bir anahtarıdır. Satın aldıkları her şeyi bu amaç için yapıyorlar. Fakat ödedikleri ücreti daima az söylüyorlar. Bunun nedeni ise eşinin konuyla ilgili konuşmalarını dinlememektir.

Kadınlar eşlerine daima seks yapmayı düşündükleri söylemezler. Bunun nedeni ise, eşlerinin bu konuda sık sık ısrar etmelerini önlemektir.

Bağlılık ve sorumluluk kadınlar için büyük önem taşımaktadır. Ancak zaman ilerledikçe evlendiği erkeğin değişmesi hoşlarına gitmez fakat bunları ona söylemez.

Eski erkek arkadaşlarının yatakta çokta kötü olmadığını düşünürler. Ancak eşlerine en iyisi olduğunu söylerler. Öyle olmasa da öyle derler.

Kadınlar annelerine benzemekten korkarlar. Özellikle eşlerinin ona “annen gibi davranıyorsun” demesine asla katlanamazlar. Bu nedenle eşlerinin yanında annelerinin hatalarını görmezden gelirler. Bu konu eşlerle paylaşılmaz.

Eşlerinin daima üzerlerine titremelerini ve kıskanmasını isterler. Ancak bunu eşleriyle paylaşmazlar çünkü bunu eşlerinin yapmasını isterler.

Erkeklerin en çok sinirini bozan durumlardan biridir bu, seksi ve yakışıklı ünlülerle fantezi hayalleri kurarlar. Ancak eşlerine asla bunu paylaşmazlar.Sponsorlu Bağlantılar

"Kadınların Eşlerine Söylemediği Şeyler Nelerdir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , ,