Kadınlarda Aşkın Ömrü Ne Kadar Sürüyor

Bir kadının aşkı kaç yıl sürer? Kadınlarda aşkın ömrü nedir? Amerika’da ünlü bir antropolog on beş yıl boyunca 62 ülkede kadınların aşkı üzerine araştırmalar yaptı. Yaptığı bu araştırmaların sonuçlarını duyuran araştırmaya göre çok çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı. Yapılan araştırmanın ilginç sonucu ise kadınlarda aşkın en fazla dört yıl sürdüğü ortaya çıktı. Yine bu araştırmaya göre kadınların aşık olmasını sağlayan salgılanan hormonlar beyin kimyasalları üç yıl içinde tükenmeye başlıyor. Dördüncü yılda ise kadınlar artık kendilerine yeni bir aşk aramaya başlıyor.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar Erkekleri Neden Yedekliyor

Kadınların aşkı eskidiği zaman yani üç yıldan sonra elinde bulunan erkeği bırakmıyor. Ta ki yeni bir aşk bulana kadar bu devam ediyor. Kadınlar kendilerini garantiye almak için eskiyen erkek arkadaşını yedekte tutuyor. Burada aklınıza evlilik gelebilir ancak kültürel, sosyal ve ekonomik koşullar evliliği yapay olarak uzatır ancak kadın gizli veya açık bir şekilde arayışlar içerisine giriyor.

Yine araştırmalar göre kadınlar, dört yıl içinde erkeğe duyduğu aşkı yok edebiliyor. Kadınlarda aşk sürdüğü sürece aldatma kesinlikle yaşanmıyor ancak erkeklerde durum böyle değil her fırsatta aldatmaya hazırdır.Sponsorlu Bağlantılar

"Kadınlarda Aşkın Ömrü Ne Kadar Sürüyor" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , ,