Kadınlar Evlilikten Neler Bekler

Evlikten erkeler ile kadınların beklentileri çok farklıdır. Erkeklerin beklentileri genelde yerine gelir ancak kadınların beklentileri erkeklerinkine göre çok daha farklı boyutlarda olduğu için bu beklentiyi karşılamak zaman zaman çok zor olabileceği gibi çok basitte olabilir. Bu beklentileri öğrenmek bile başlı başına bir sorun olabilir. Kadınların genelde en çok ihtiyaç duydukları şey güvendir. Her kadının evlenme sebebi farklıdır bu farklılıkta ihtiyaçları değiştirmektedir. Sırf düğün yapmak için evlenen biriyle çocuk sahibi olmak için evlenen birinin beklentileri haliyle farklılık göstermektedir.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Her insanda olduğu gibi kadınlar evlendikleri kişiden dürüst olmasını bekler. Bu koşulun sağlanması için bir süre beklenebilir ancak bazı durumlarda kadınlar sizi cezalandırabilir. Kadınlar genellikle çocuk sahibi olabilmek için en uygun baba adayını seçerler. Bütün kız arkadaşları evlendiği için evlenmek isteyen pek çok kadın bulunmaktadır. Çapkınlık yapmak istemeyen kadın evlenerek bu duruma son vermek isteyebilir. Diğer iki durum ise ailesinin hadi artık evlen gibi sözlerle baskıdan sıkılması yada karşısına çıkan iyi bir fırsatı değerlendirmek istemesinden evlenebilirler.

Birde günümüz sorunlarından kariyer sorunu vardır. Belli bir kariyer yaptıktan sonra artık evlenme zamanının geldiğini düşünerek evlenen pek çok kadın bulunmaktadır. Yine bu duruma bağlı olarak kadınlar kariyerlerine destek olabilecek erkeklerle evlenmeyi tercih ederler.Sponsorlu Bağlantılar

"Kadınlar Evlilikten Neler Bekler" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , ,